Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 11.12.21

Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 11.12.21

Almanya easyCredit BBL 10. hafta mücadelesinde Gottingen Cumartesi saat 22:30’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Gottingen 8 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırdı ve geçen sezon olduğu gibi yine play-off yarışçılarından biri. Evlerindeki performansları ile de dikkat çekiyorlar, üst üste 3 maçlarını kazandıktan sonra sadece Bayern’e kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise denk rakiplerinden Heidelberg’i deplasmanda olmalarına rağmen 80-96 gibi farklı bir skorla geçerek ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. O maçta Toolson 19 sayı, 4 ribaund, 4 assit, Baldwin 15 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Kamp 15 sayı ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden biri. 9 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve ligin düşme adayları arasında yer alıyorlar. Son 5 maçlarını da üst üste kaybederek kötü durumda olduklarını net olarak  göstermişlerdi zaten. Deplasman karneleri de aynı şekilde kötü, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında şampiyon Alba’dan 30 ve Bayreuth’dan ise 32 sayı fark yediklerini de belirtelim.  Mushidi, Rebic, Richter, Coffey, Morris, Huskic takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında olduğu gibi form grafiği açısından da net farklar var. Gottingen’in Toolson ve Baldwin liderliğinde evinde hata yapmayacağını düşünüyorum. Play-off yarışında yer alan bir takım olarak evlerinde böyle zayıf bir rakibi yakalamışken farkı da kovalayacaklarını tahmin ediyorum. Açılan düşük handikap da onların geçebileceği seviyede. Son deplasmanlarda tam anlamıyla darmadağın olan Mitteldeutscher’in bu deplasmanda da direnç gösterebileceğini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1:53
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Lavrio – Treviso İddaa Tahmini 18.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında Lavrio Salı saat 20:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa …