Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Rostock İddaa Tahmini 27.01.24

Gottingen – Rostock İddaa Tahmini 27.01.24

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Gottingen Cumartesi günü saat 22:00’da Rostock ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 182.5 olarak açıklamışlar.

Gottingen ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu sayede de 4 galibiyette kaldılar, düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar ve tehlikeli sularda yüzüyorlar! Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise üst üste kayıplar yaşarken bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, savunmada da yumuşak kaldıklarını unutmayalım. O maçlarda bize sırasıyla 176 ve 190 sayı izletmişlerdi. 

Rostock ise play-in için mücadelesini sürdüren ligin orta altı takımlarından biris. Evet son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve onlar da formsuz bir dönemden geçiyorlar ama buna rağmen topladıkları 6 galibiyetle halen ilk 10 sıra için iddialarını sürdürüyorlar. Son 3 maçlarına baktığımızda ise ortak noktanın 2 maçta yüksek skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 176 ve 205 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Her ne kadar puan tablosundaki yerleri farklı olsa da son haftalarda sergiledikleri basketbol kalitesi ve form grafiği anlamında birbirlerine yakın rakipler olduklarını düşünüyorum. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine pek bulaşmayı istemiyorum. Diğer yandan iki takımın da tempoyu seven, açık sahada koşarak verimli olan tarzını dikkate almak lazım. Bu maçta da birbirlerinin savunma zaaflarını yine yüksek tempoda oynayarak cezalandırcaklarını, karşılıklı olarak 90 sayıları görebileceklerini hatta geçebileckelerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (182.5) – 1.43
intobet Oranı: ÜST (182.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …