Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Vechta İddaa Tahmini 13.10.19

Gottingen – Vechta İddaa Tahmini 13.10.19

Almanya easyCredit BBL 3.hafta mücadelesinde Gottingen Pazar saat 16:00’da Vechta ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Gottingen henüz galibiyetle tanışamadı. Oynadığı 2 maçta da rakiplerine farklı kaybederek bu sezonun zayıf halkalarından olacağını gösterdiler. İçerde Braunschweig’a 19 ve deplasmanda Wurzburg’a 15 sayı farkla kaybettiler. Terry Allen, Bennet Hundt ve tecrübeli Darius Carter takımı ayakta tutmaya çalışıyorlar ama özellikle hücumda bu isimlere istikrarlı katkı gelmesi gerekiyor takımın geri kalanından.

Vechta geçen sezonun flaş takımıydı ama Hinrichs, Hollins ve Bray’in ayrılmasıyla artık sıradan, hatta vasat bir takım konumundalar. Son 2 maçlarına baktığımızda güçlü rakiplerle karşılaştıklarını görüyoruz. deplasmanda Alba’ya 23 sayı farkla kaybederken içerde ise Oldenburg karşısında direnmişler ama 5 sayı farkla yenilmekten kaçamamışlardı. Vasturia ile Simpson dışında çift haneli skor ortalamasına sahip isimleri yok geride bıraktığımız maçlarda.

İki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı var. Bu sezona kötü başladılar ve bu kötü gidişe dur demek için iki ekip de bu maça ekstra asılacaklardır. Denk güçlerin mücadelesinde Gottingen ev sahibi avantajına sahip Vechta ise daha tecrübeli oyunculara sahip. Bu denge sürecinde Vechta’nın deplasmanda da olsa maçtan kopmayacağını ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.45
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …