Anasayfa / Gipuzkoa / Gran Canaria – Gipuzkoa İddaa Tahmini 10.02.19

Gran Canaria – Gipuzkoa İddaa Tahmini 10.02.19

İspanya Liga Endesa 20.hafta mücadelesinde Gran Canaria Pazar saat 21:30’da Gipuzkoa ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Gran Canaria Hannah’ın geri dönmesiyle yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Evet Euroleague’de bir iddiları kalmadı ama Liga Endesa’da sıkıntılı bir süreçteler, 6 galibiyetle düşme potasından sadece 1 maç uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçta Murcia’yı 8 sayı ile rahat geçerken Baskonia’ya ise beklendiği gibi farklı yenilmişlerdi. Radicevic ile Nelson’ın sakatlıkları devam ediyor.

Gipuzkoa ise tartışmasız ligin en zayıf halkası, sadece 3 galibiyetle puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar ve her geçen gün ligde kalma ihtimalleri biraz daha düşüyor. Son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiler, sırasıyla Breogan’dan 12, Estudiantes’den 24 ve Burgos’tan 23 sayı fark yemişlerdi. Perez’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Gran Canaria düşme potasından sadece 1 maç uzakta kalabildi ve acilen bir galibiyet serisine ihtiyaçları var. Özellikle iç sahadaki maçlarda artık hata yapma lüksleri kalmadı. Gipuzkoa yavaş yavaş hablu atmaya başladı, sadece 3 galibiyetleri var ve artık ligde kalmaları mucizelere bağlı, bu şekilde sinyaller de vermiyorlar özellikle deplaman maçlarında. Bu maçta agresif ve dominant olmasını beklediğim Gran Canaria’nın çift haneli farklarla net bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – Valencia İddaa Tahmini 26.01.20

İspanya Liga Endesa 19.hafta mücadelesinde Obradoiro Pazar saat 22:00’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …