Anasayfa / Gipuzkoa / Gran Canaria – Gipuzkoa İddaa Tahmini 10.02.19

Gran Canaria – Gipuzkoa İddaa Tahmini 10.02.19

İspanya Liga Endesa 20.hafta mücadelesinde Gran Canaria Pazar saat 21:30’da Gipuzkoa ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Gran Canaria Hannah’ın geri dönmesiyle yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Evet Euroleague’de bir iddiları kalmadı ama Liga Endesa’da sıkıntılı bir süreçteler, 6 galibiyetle düşme potasından sadece 1 maç uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçta Murcia’yı 8 sayı ile rahat geçerken Baskonia’ya ise beklendiği gibi farklı yenilmişlerdi. Radicevic ile Nelson’ın sakatlıkları devam ediyor.

Gipuzkoa ise tartışmasız ligin en zayıf halkası, sadece 3 galibiyetle puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar ve her geçen gün ligde kalma ihtimalleri biraz daha düşüyor. Son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiler, sırasıyla Breogan’dan 12, Estudiantes’den 24 ve Burgos’tan 23 sayı fark yemişlerdi. Perez’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Gran Canaria düşme potasından sadece 1 maç uzakta kalabildi ve acilen bir galibiyet serisine ihtiyaçları var. Özellikle iç sahadaki maçlarda artık hata yapma lüksleri kalmadı. Gipuzkoa yavaş yavaş hablu atmaya başladı, sadece 3 galibiyetleri var ve artık ligde kalmaları mucizelere bağlı, bu şekilde sinyaller de vermiyorlar özellikle deplaman maçlarında. Bu maçta agresif ve dominant olmasını beklediğim Gran Canaria’nın çift haneli farklarla net bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …