Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 16.11.8

Gran Canaria – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 16.11.8

Euroleague 7.hafta mücadelesinde Gran Canaria Cuma akşamı saat 23:00’da Maccabi Tel Aviv ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Gran Canaria 6 maçın ardından Euroleague sahnesinde sadece 1 galibiyet çıkarabildi. Ayrıca kötü gidişatları Liga Endesa’da da devam ediyor, son 6 resmi maçını da kaybetmiş bir ekip var. Evlerindeki son 2 Euroleague maçına baktığımızda ise hücumda ve tempo bulmada sorun yaşamadıklarını ama savunmadaki zaaflarının onlara mağlubiyetleri getirdiğini görüyoruz, bu maçlarda sırasıyla 197 ve 184 sayı çıkmıştı. Haftasonu da yine içerde Tenerife ile oynamışlar, 77-91 kaybetmişlerdi.

Maccabi Tel Aviv’de Euroleague sahnesinde istediğini alamayan takımlardan biri, sadece 1 galibiyetleri var. Pargo dışında tam kadro olacaklar, yeni transfer Sessions da takıma çabuk adapte oldu. Ayrıca Wilbekin ile Black’in de %100 sağlıklı olarak bu maçta yer alacakları gelen haberler arasında. Maccabi deplasman maçlarında, 80 attıkları Olympiakos maçını bir kenara bırakırsak genelde sorun yaşadı. Ama bunda takımın lokomotiv isimleri Pargo ile Wilbekin’in kaçırdığı maçların olması çok önemli etkendi.

Gran Canaria’nın parkesindeki saçma sapan kayganlık ve takımların bu nedenle savunmada zorlanması, hatta bir çok oyuncunun sakatlık geçirme tehlikesi yaşamış olması artık Euroleague Oyuncular Birliği’ni de harekete geçirdi. Zaten aslında kadro kalitesi olarak bu kadar yüksek bir hücum potansiyeli olmayan nasıl böyle sayılara ulaştığını da açıklıyor bu durum. Bu maçtan önce de milli oyuncumuz Wilbekin aynı durumdan şikyaetçi olmuştu. Özetle parkenin durumu ve iki takımın da tempoyu seven bir yapıya sahip olmasının etkisiyle artı Maccabi’den bir patlama beklediğim için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (170.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (168.5) / 1.73
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Bayi Rockets – Beijing Ducks İddaa Tahmini 03.07.20

Çin Ligi mücadesinde Bayi Rockets Cuma saat 10:30’da Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …