Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Panathinaikos İddaa Tahmini 28.02.19

Gran Canaria – Panathinaikos İddaa Tahmini 28.02.19

Turkish Airlines Euroleague 24.hafta mücadelesinde Gran Canaria Perşembe saat 23:00’da Panathinaikos ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direkt galibiyeti için 1.30 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.45 olarak açıklamış.

Gran Canaria tarihinde ilk kez katıldığı Euroleague sahnesinde çok erken havlu attı ve artık tamamen Liga Endesa’da düşme hattından kurtulmaya konsantre durumdalar. Sakatlıklar da ciddi şekilde canlarını yakmış durumuda, son maçta forma giyemeyen Oliver, Radicevic, Nelson, Baez, Fischer ve Pasecniks’in bu maçta da oynamaları beklenmiyor. Diğer taraftan pota altına yaptıkları iki yeni takviye Jefferson ile Wiley ise bu maçta ilk kez sahne alacaklar. Euroleague sahnesindeki son 2 iç saha maçlarında güçlü temsilcimiz Fenerbahçe Beko’ya 18 sayı farkla kaybederken, Milano’ya ise iyi direnmişler ve uzatmada 2 sayı farkla yenilmişlerdi.

Panathinaikos koç Pitino’nun göreve gelmesiyle olumlu bir hava yakaladı bu kesin ama bir türlü bu havayı deplasmandaki maçlara yansıtamadılar. Özellikle Euroleague sahnesinde adeta evden uzakta kazanmayı unutmuş durumdalar. 10 galibiyetleri var ve bunların sadece 1 deplasmanda gelmişti. Play-off potasından bir maç uzakta olan Yeşiller için artık her maç final niteliğinde. Bu maçta Thomas, Lojeski ve Pappas’dan sakatlıkları nedeniyle faydalanamayacaklar. Başka eksikleri yok.

Gran Canaria atm kadroyken bile Euroleague’in en kötü takımlarından biriydi. Şimdi eksikleri ile daha da kötü durumdalar. Evet pota altına Wiley ve Jefferson takviyesini yaptılar ama iki oyuncu da Euroleague seviyesinin altında bir kumaşa sahipler. Diğer taraftan karşılarında Calathes, Langdord, Kilpatrick gibi çok tehlikeli kısalar varken onlara Hannah, Strawberry, Magette, Eriksson gibi isimlerle karşılık vermeleri çok zor olacak. Yeşiller’in uzun süredir beklediği deplasman galibiyetini İspanya’dan çıkaracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.30
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.45
Güven İndeksi: 9/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …