Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Real Madrid İddaa Tahmini 14.05.22

Gran Canaria – Real Madrid İddaa Tahmini 14.05.22

İspanya Liga Endesa 34. ve son hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Granca şuana kadar 17 galibiyet toplayabildi ama sezonun son bölümünü kötü oynadıklarının altını çizelim, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Evlerindeki son maçta Valencia’yı 6 sayı farkla geçerken geçen hafta düşme hattından kurtulmaya çalışan Betis’e ise deplasmanda 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçı kazanmaları durumunda rakiplerinin alacakları sonuçlardan bağımsız olarak play-off biletini kapacaklar, kaybetmeleri durumunda ise şansları çok düşecek çünkü hem Murcia hem de Bilbao’ya karşı ikili averajda gerideler, biri bile kazanırsa play-off şansları kalmayacak. Koç Fisac bu zorlu maçta tüm oyuncularını kullanbilecek. 

Real Madrid ise 24 galibiyetle 2. sırada ve zaten birkaç maç önce yerini garantilemişti. Son dönemin en formda takımı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. 5 maçlık güzel bir serinin içindeler ve son olarak konuk ettikleri play-off mücadelesi veren bir diğer rakipleri Murcia’yı 21 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. O maçta Tavares 14 sayı, 9 ribaund, Causeur 13 sayı, 2 ribaund ve Abalde 10 sayı, 7 asist ile öne çıkan yıldızlardı. Koç Laso, Alocen dışında tüm oyuncularını kullanabilecek Final Four öncesi bu son hazırlık maçında. 

İki takım adına da farklı anlamları olan bir maç. Granca’nın play-off biletini kapmak adına kazanması gereken bir maç. Kaybederlerse ve rakiplerden biri kazanırsa bile tatile çıkıyorlar. Diğer taraftan son haftalarda formsuz olduklarını, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiklerini belirtelim. Real ise onların aksine çok formda, 5 maçtır kaybetmiyorlar ve Final Four öncesi son sınavları olacağı için bunu iyi bir hazırlık maçı olarak görüyorlar yani 2. sırayı garantilemiş olsalar da düşük motivasyonla oynayacaklarını düşünmüyorum. Yine formda Tavares ile Causeur ikilisinin devrede olacağını, bu zorlu depalsmandan bir galibiyet çıkararak Belgrad’a moralli hareket edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.52
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.75
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …