Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Gravelines – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 04.05.22

Gravelines – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 04.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Gravelines Çarşamba saat 21:00’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 86.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Gravelines şuana kadar 31 maçtan 13 galibiyet toplayabildi ve ne düşme tehlikesi yaşıyorlar ne de play-off yarışı ile bir alakaları kaldı, tuzları kuru bir ekip konumundalar ve bunun etkisiyle de son maçları genelde yüksek tempolu ve bol skorlu geçiyor. Son 2 maçlarında önce lider Levallois’dan sonra da zayıf ekiplerden Roanne’dan 88’er sayı yemişlerdi. Ayrıca evlerinde Levallois’dan önce oynadıkları son maçta Bourg karşısında 55-92 ile hezimete uğramışlar, yine savunmada sınfta kalmışlardı. 

Asvel şuanda Monaco’dan 1 maç fazlasıyla ve 1 galibiyet önünde, 23 galibiyet ile liderlik koltuğunda oturuyor. Son şampiyon tam 8 maçlık nefis bir galibiyet serisinin içinde. Son 3 maçlarına baktığımzıda kazanırken farklı sonuçlar aldıklarını, bunu yaparken de kaliteli ve dominant bir hücum performansı sergilediklerini belirtelim. Bu maçlarda sırasıyla 92, 106 ve son olarak 86 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 

İki takım arasında kağıt üstünde net bir kalite farkı olduğu gibi Gravelines’ın sezonun geri kalanında hiç bir hedefi yokken Asvel ise liderlik yarışındaki iddiasını sürdürüyor. Bu motivasyonla da son haftalarda olduğu gibi yine kazanmak isteyeceklerini düşünüyorum. Asvel’in son haftalarda iyice zayıflayan, iddiası kalmadığı için konsantrasyon problemi yaşayan rakibi karşısında deplasmanda da olsa net favori olduğunu, kazanmalarını beklediğim maçta da 85 baremini rahatlıkla aşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.56
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (88.5) – 2.00
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …