Güncel
Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 14.01.19

Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 14.01.19

Fransa Jeep Elite Pro A 16.hafta mücadelesinde Gravelines Pazartesi saat 22:45’te Le Portel ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 166.6 olarak belirlemiş.

Gravelines 8 galibiyetle play-off potasının hemen 1 maç altında yer alıyor. Bu sezon evlerindeki maçlarda orta şekerli bir durumları var, 8 maçtan 4 galibiyet elde ettiler. Evlerindeki maçlarda genelde kontrollü bir oyunu tercih ediyorlar ve bu nedenle de düşük skorlar izliyoruz, şuana kadar ortalama 155 sayı üretti takımlar. Son 2 iç saha maçlarında da bunu net olarak gördük, sırasıyla 143 ve 132 sayı çıkmıştı.

Le Portel ise 5 galibiyetle düşme potasının hemen 1 maç üzerinde yer alıyor, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Deplasman karneleri de berbat, 7 maçta 0 çektiler. Bunun temel nedeni skor üretimi konusunda kısır olmaları. Evden uzakta ortalama 76 sayı üretebiliyorlar. Özellikle kontrollü takımlara karşı daha da sıkıntı yaşıyorlar. Paris’e karşı 74 ve Pau Orthez’e karşı 69 sayıda kalmışlardı.

Gravelines son haftalarda tempoyu kontrol eden ve savunmaya önem veren bir takım olarak karşımıza çıktı. Ancak işin hücum tarafında evlerindeki maçlarda bile sıkıntı yaşadıkları da bir gerçek. Bu maçta zayıf Le Portel karşısında zaman zaman tempo bulsalar da rakibi de oyunun içine sokmamak adına savunma önem vereceklerini ve bunun da Le Portel’ 75’in altında tutacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (163.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (166.6) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …