Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 29.10.19

Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 29.10.19

Fransa JeepElite ProA mücadelesinde Gravelines Salı saat 22:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Gravelines 6 maçtan ikisini kazanabildi ve sezona istediği gibi giremedi. Son maçlarda hücum performansları da düştü, bu konuda hızlı girmişlerdi sezona. Ama son 2 maçta sırasıyla 63 ve 76 sayı bulabilmişlerdi. Sene ve Koffi takımı ayakta tutmaya çalışsalar da özellikle son maçlarda Thompson’ın formunun düşmesiyle skor potansiyelleri de düştü. 

Le Portel ise 6 maçtan sadece 1 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkaları arasında yer alıyorlar. Bu maçlarda ortalama 72 sayı bulabilmeler, hücumdaki kısırlık aslında neden galibiyet sayılarının da bu kadar az olduğunun önemli bir göstergesi. Son 2 maçlarında sırasıyla 148 ve 152 sayı izlemiştik. Hassell, Harrison, Coulibaly ellerinden geleni yapsalar da takım arkadaşları yetersiz kalıyor onlara skor desteği verme konusunda.

Gravelines sezona yüksek tempoda ve bol skor üreterek başlamış olsa da son maçlarda hücumdaki ritmlerini kaybettiler, skor bulmakta zorlanıyorlar. Karşılarında da ligin en kötü hücum eden 70 sayıları da zor gören ekiplerinden biri Le Portel var. Bu maçta da iki takımın birbirlerini savunmada zorlayacaklarını ve düşük tempoda geçmesini beklediğim maçta toplam skorun da 160 sayının altında olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: ALT (158.5) – 1.88
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …