Anasayfa / Cariduros Fajardo / Grises de Humacao – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 10.05.22

Grises de Humacao – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 10.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Salı saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Humacao geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligin vasat ekiplerinden biri. 8 maçlarından 4 tanesini kazanabildiler. Evet son 3 maçtan ikisini kazanabildiler ama bunlar kendi gruplarının denk takımlarından Carolina ve yan grubun zayıf halkası konumundaki Guayama karşısında gelmiş galibiyetleri. Son maçlarında ise grubun lideri Bayamon karşısında deplasmanda hiç varlık gösterememişler ve 15 sayı farkla yenilmişlerdi.

Fajardo ise 10 maçtan 5 galibiyet alabildi, gaibiyet yüzdesi olarak Humacao ile aynı durumdalar yani. Ancak son haftalarda sonuçlara yansıtamasalar da daha iyi basketbol oynadıkları bir gerçek. Son iki maçlarında güçlü rakiplerden Guaynabo’ya içerde sadece 3 sayı ve deplasmanda Mayaguez’e 4 sayı ile kaybettiler, iki maçta da direnç seviyeleri yüksekti. O son maçta Diaz 28 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Andujar 20 sayı, 9 ribaund, 3 asist ile öne çıkmışlardı. 

İki takım arasında galibiyet sayısı açısından fark yok gibi görünse de sahada oynanan basketbol seviyesine bakınca Fajardo’nun son haftalarda daha ciddi rakiplere karşı yüksek dirençle oynadıklarını gördük. Ellerinde Diaz, Andujar, Clark gibi isimler var. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen gruptaki sıralama adına ileride işlerine çok yarayacak bu galibiyeti hanelerine yazdıracaklarını, güç farkı olduğunu sahada göstereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.45
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …