Anasayfa / Gigantes de Carolina / Grises de Humacao – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 29.06.22

Grises de Humacao – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 29.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Çarşamba günü saat 01:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.45 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Humacao 31 maçtan sadece 8 galibiyet toplayabildi ve sadece A grubunun değil tüm ligin en zayıf halkalarından biri konumunda. Zaten bu son maçlarına da sadece formalite için çıkacaklar, play-off iddiaları yok. Bu parlelde son 4 maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim. Ayrıca evlerinde de son 5 maçlarının tamamını mağlubiyetle kapattıklarını hatırlatalım. Son olarak Guaynabo’yu konuk etmişler ve 81-106 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Carolina ise 31 maçtan 13 tanesini kazanabildi ve A grubunda averajla kendilerine 4. sırada, yani play-off potasında yer buldular. Ayrıca son 3 maçlarından ikisini de kazanarka formda olduklarını gösterdiler. Diğer taraftan son 5 deplasman maçlarını da mağlubiyetle kapattılar ama 25 Haziran’daki son deplasman maçında güçlü Cnagrejeros karşısında kaybederken iyi direndiklerini, 93-87 ile mağlup olduklarını da belritelim. 27 Haziran’daki son maçta ise konuk ettikleri Fajado’yu 6 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım da aslında son haftalarda ligin en yüksek tempoda oynayan takımları arasında yer alıyorlar ama yine de açılan 180’lik baremi yüksek görüyorum. Alt-üst riskine girmektense Play-off şansını devam ettirmek için kazanması büyük önem taşıyan Carolina’nın galibiyetinden yana tercihimi yapacağım. Carolina’nın deplasmandaki 5 maçlık kötü serisine Mac, Waters, Aminu üçlüsünde kazanarak son vereceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …