Anasayfa / Grises de Humacao / Grises de Humacao – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 10.08.21

Grises de Humacao – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 10.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Salı saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Humacao ligin en zayıf halkası konumunda, 9 maçta 0 çektiler ve ligin tek galibiyetsiz takımı konumundalar. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda Bayamon’dan 22 ve Ponce’den ise tam 28 sayı fark yediklerini gördük. Son maçlarında ise ligin vasat takımlarından Carolina’ya, nispeten denk bir rakibe konuk olmuşlar ama yine 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Barham 17 sayı, 5 ribaund ve Cambo ile Ocasio ise 14’er sayıyla direnmeye çalışan isimlerdi. 

Mayaguez ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 12 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve kendilerine A grubunda 4. sırada yer buldular. Yani play-off potasındalar şuan için. Diğer taraftan son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve formda olduklarını söyleyebiliriz. Bu maçtaki rakiplerinden Humacao’yu içerde 16 sayı farkla ve San German’ı da yine 12 sayı farkla farkla geçmişlerdi. Son maçta ise konuk oldukları güölü Mayaguez’den tam 31 sayı fark yemişlerdi. Pizarro 17 sayı ve Basabe 14 sayı, 10 ribaund ile direnen isimlerdi. 

İki takım daha yeni, 31 Temmuz’da Mayaguez’in sahasında karşılaşmışlar ve kazanan 16 sayı farkla ev sahibi olmuştu. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen yine favori olduklarını düşünüyorum ve evlerindeki gibi zayıf rakip karşısında çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alarak yollarına devam edeceklerini, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka …