Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / GTK Gliwice – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 03.09.20

GTK Gliwice – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 03.09.20

Polonya Ligi 2. Hafta mücadelesinde GTK Gliwice Perşembe saat 20:30’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

GTK ilk maçında bu sezonun zayıf halkalarından biri olan Torun’u 88-74’lük skorla yenerek iyi bir başlangıç yapmıştı. Son hazırlık maçında da Nymburk’u 79-74 gibi benzer bir skorla geçmişlerdi. Özetle işin savunma tarafında iyi bir takım olduklarını, sert ve disiplinli bir şekilde sezona başladıklarının mesajını verdiler. Varnado, Henderson, Perkins, Krampelj gibi isimlerin hepsini devreye soktular. Diğer taraftan hücumda da kontrollü bir takım olduklarını biliyoruz, tempoyu gerekmedikçe yukarı çekmiyorlar.

Astoria ise hem son hazırlık maçında hem de ilk hafta maçında pek iyi görüntü vermedi. Hazırlık maçında Szczecin’I 76-75 ile yenseler de hücumda sıkıntı yaşadıklarını net olarak gördük. Zaten ligdeki ilk hafta maçlarında da Wroclaw karşısında hiç varlık gösterememişler ve 90-66 gibi farklı bir skorla yenilerek sezona moralsiz, kötü bir giriş yapmışlardı. Sanders dışında neredeyse takımın tamamı tel tel dökülmüştü bu maçta ve aslında sezonun geri kalanı için de hücumda kısır bir takım olacaklarının sinyallerini net olarak verdiler.

GTK hem hazırlık maçlarında hem de sezonun ilk haftasında işin savunma tarafında ne kadar sert ve disiplinli bir takım olduğunu gösterdi. Bu maçta da zaten düşük tempoda oynayan ve skor üretiminde kısır olan Astoria’yı 80 sayının altında tutabileceklerini, hatta 75 bandını geçmelerine izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Zaman zaman iyice düşecek tempoda da kendilerinin 90 sayılara çıkmasını beklemiyorum. Bu nedenle de tercihimi düşük skordan yana kullanacağım açılan toplam limitine göre.

İddaa Oranı:  ALT (169.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (168.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …