Anasayfa / GTK Gliwice / GTK Gliwice – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 09.03.23

GTK Gliwice – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 09.03.23

Polonya Ligi 22. hafta mücadelesinde GTK Gliwice Perşembe günü saat 19:30’da Slam Stal Ostrow ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

GTK ligin zayıf halkalarından birisi. 20 maçlarından sadece 6 galibiyet elde ettiler ve 15. sırada yer alıyorlar, son sıradaki Torun’dan sadece 2 adım öndeler. Ayrıca son 5 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük. Milli aranın öncesinde evlerinde Spojnia’dan 12 sayı fark yerken dönüşte de pek bir şeyin değişmediğini gördük, Gdynia’ya deplasmanda 15 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Richardson 26 sayı, 8 ribaund, Murphy 10 sayı, 11 ribaund ve Put 10 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Ostrow ise ligin şampiyonluk adaylarından birisi nitekim, 21 maçtan topladıkları 16 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar zaten. Son 4 maçlarını kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Son 2 deplasman maçlarına baktığımzda ise Dabrowa’yı 12 sayı farkla geçerken Astoria’yı ise beklenenden fazla zorlansalar da 6 sayı farkla geçmişlerdi. Aradan sonraki bu ilk sınavlarında Kulig 24 sayı, 6 ribaund, Skele 20 sayı, 5 asist ve Perlins 15 sayı, 12 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var. Bunu zaten puan tablosuna bakınca da görebiliyoruz. Bir tarafta düşme adaylarından biri olan GTK diğer tarafta şampiyonluk favorilerinden biri olan Ostrow var. Bu denklemde elbette deplasmanda olsa da Ostrow’un favori olduğunu söylemek lazım. Nitekim 3 Kasım’daki son karşılaşmlarında da Ostrow, evinde dominant bir performans sergilemiş ve tam 24 sayı farkla kazanmıştı. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, çift haneli farklarla net bir galibiyet daha alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …