Anasayfa / GTK Gliwice / GTK Gliwice – Stelmet Gora İddaa Tahmini 03.01.21

GTK Gliwice – Stelmet Gora İddaa Tahmini 03.01.21

Polonya Ligi 18. hafta mücadelesinde GTK Gliwice Pazar saat 20:00’da Stelmet Gora ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 170.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 172.5 olarak açıklamış.

GTK 18 maçın ardından hanesin 8 galibiyet yazdırabildi ve play-off potasının 2 maç gerisindeler. Savunmada da sıkıntı yaşadıkları bir gerçek, ortalama 83 sayı görüyorlar potalarında. Son maçlarda zaman zaman skor üretiminde sorun yaşamış olsalar da bunda rakiplerin düşük tempoda oynamalarının da etkisi büyüktü. Evlerindeki son maçlarında ise denk rakiplerinden Dabrowa’ya 77-84’lük skorla yenilmişlerdi. Son maçlarda Varnado, Perkins, Henderson’ın üstüne Borgues de eklendi. 

Stelmet Gora ise ligin en güçlü favorilerinden biri ve aynı zamanda tempo ile skor üretimi konusunda da Avrupa’nın en formda takımları arasında yer aldıklarını söylemek yanlış olmaz. Lig ve VTB’deki son 3 deplasman maçlarından ikisinde de bunu görmüştük, 181 ve 179 sayı çıkmıştı bu maçlarda ki zaten ligde ortalama 94 sayı üretiyorlar. Lundberg liderliğinde Berzins, Freimanis, Groselle gibi isimleri çok verimli kullanıyorlar, skor üretimi konusunda sorun yaşamıyorlar.

GTK’nın elinde Perkins, Varnado, Henderson gibi değerli silahlar var. Stelmet Gora’nın da yüksek temposu sayesinde onların da en azından 80 sayılara ulaşmasını bekliyorum. Diğer taraftan Stelmet Gora’nın ortalmalarının altında kalabileceği bir maç olmadığını, GTK’nın onları yavaşlatamayacağını düşünüyorum. Yani ev sahibinin 80 sayılara ulaşmasını beklediğim, Stelmet Gora’nın da Lundberg liderliğinde 90 sayılara ulaşacağını düşündüğüm maçta bizlere bol skor sunacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.60
Bets10 Oranı: ÜST (172.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olimpia Milano – Olympiakos İddaa Tahmini 26.01.21

Turkish Airlines Euroleague 22. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Salı saat 22:45’de Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa …