Anasayfa / Cangrejeros / Guaiqueries – Cangrejeros İddaa Tahmini 02.09.22

Guaiqueries – Cangrejeros İddaa Tahmini 02.09.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries grubun ilk 4 hedefinde bulunan dişli takımlarından birisi. Nitekim 15 maçtan 10 tanesini kazanarak da şuan için kendilerine averajla 4. sırada bir yer buldular. Ama son maçlarda formsuz oldukları da bir gerçek, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Bu 2 deplasman maçında vasat ekiplerden Supersonicos’a 98-85 ve denk rakiplerinden Cocodrilos’a ise son nefeste 69-68 ile yenilmişlerdi. 

Cangrejeros ise grubun zayıf halkalarından birisi, 17 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler. Ama buna karşın son dönemde bir toparlanma sinyali verdiklerini de söyleyebiliriz. Son 3 maçlarında deplasmanda güçlü Gladiadores’e 4, içerde bir diğer güçlü rakip Gigantes’e 5 sayı farkla yenilmişler, çok iyi direnmişlerdi. 28 Ağustos’daki son sınavda ise denk rakiplerinden Marinos’u konuk etmişler ve 16 sayı farkla kazanarak aradıkları galibiyete ulaşmışlardı. 

İki takım arasında elbette bir güç ve seviye farkı var. Guaiqueries grubun ilk 4 yarışçılarından biri. Ancak Cangrejeros da vasat bir ekip olmasına rağmen son maçlarda direnç seviyesini bir hayli yükseltti. Dolayısıyla Gigantes ve Gladiadores gibi güçlü rakipler karşısında olduğu gibi Guaiqueries karşısında da kolay teslim olmayacaklarını, Bracey, Frederick, Stephens, Waddell gibi silahlarla en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …