Anasayfa / Guaiqueries / Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries son dönemin formda ekiplerinden birisi, üst üste 3 maçlarını kazanarak buraya geliyorlar ve bu sayede de 10 galibiyete ulaştıkları için kendilerine averajla da olsa hedefledikleri 4. sırada yer bulmayı başardılar. Evlerindeki performanslarına bakınca da son 2 maçlarını rahat skorlarla yendiklerini gördük. Sırasıyla Marinos’u 10 sayı ve Centauros’u 8 sayı farkla geçmişlerdi. 

Falcon ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandı, aslında onlar da iyi bir dönemden geçiyorlar. Ama konu deplasman karnelerine gelince işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son olarak da 18 Haziran’da konuk oldukları Marinos karşısında üretimde sınıfta kalmışlar ve 68-60 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Almanza 23 sayı, 4 ribaund ile adeta tek başına direnmişti.

İki takım arasında kağıt üstünde ve puan tablosunda bir denklik var gibi görünse de konu iç saha ve deplasman performansına gelince Guaiqueries’in bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Onların evlerindeki başarılı performansı dikkat çekerken, Falcon’un ise deplasmanlarda zorlanan bir takım olduğu görülüyor. İlk 4 yarışında birbirlerinin direkt rakipleri olduklarını da düşündüğümüzde ev sahibi ekibin taraftar desteğini de arkasına alarak yüksek motivasyonla çıkacağı bu maçı kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …