Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Güney Kore – Çekya İddaa Tahmini 25.08.19

Güney Kore – Çekya İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Güney Kore Pazar saat 09:30’da Çekya‘yı konuk edecek. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise ev sahibi lehine 12.5 handikap belirlemiş.

Güney Kore Dünya Kupası’nın zayıf halkalarından biri olacağını bir önceki gün Litvanya karşısında da tekrar kanıtladı. Güçlü Avrupa temsilcisi karşısında ayakta kalamadılar Ratliffe dışında ve 29 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Uluslararası tecrübeleri çok düşük seviyede ve özellikle Avrupa takımlarına karşı zorlanacakları bir gerçek.

Millerimiz ile aynı grupta yer alan Çekya ise son hazırlık maçında zayıf rakibi Angola’ya acımamış ve Balvin’in pota altındaki etkili oyunuyla 19 sayı farkla rahat bir galibiyet elde etmişti. Bohacik ve Auda gibi isimler de beklentilerin üstünde performanslar sergiliyorlar ve Satoransky’nin sırtındaki yükü hafifletmiş durumdalar şuana kadar.

Güney Kore tıpkı Litvanya maçından önce belirttiğim gibi Avrupa’da oynanan basketbol seviyesinin oldukça gerisinde bir Asya takımı. Zaten kadrolarında uluslararası tecrübeye sahip oyuncuları da yok. Elbette Çekya, çok güçlü bir takım değil Litvanya kadar ama yine de Güney Kore karşısında Balvin ve Satoransky ile rahatlıkla üstünlük kurup çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-12.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …