Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün BSL Kuponu 12.10.19

Günün BSL Kuponu 12.10.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi 3.hafta mücadelesi Cumartesi programında oynanacak 4 karşılaşmal ile başlıyor. Ben de sizler için en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün BSL Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bahçeşehir Koleji – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor : MS 1 & ÜST (156.5) – 2.15 (İddaa) & MS 1 & ÜST (157.5) – 2.65 (Bets10)

Bahçeşehir henüz adaptasyon sürecini tamamlamamış bir ekip, özellikle savunmada problemeleri var. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve hücumda da 75-80 arası skoru rahat üretiyorlar ama potalarını korumada sorun var, 80 sayının altında yemediler. Bu maçta daha tecrübeli oyunculara sahip olmaları ve evlerinde oynamanın avantajıyla bir adım öndeler. Ancak Afyon’un da yüksek tempoda atarak onlara karşılık vereceğini ve bu nedenle de aynı zamanda bol skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

Galatasaray Doğa Sigorta – Beşiktaş Sompo Sigorta : MS 2 (+7.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.64 (Bets10)

Galatasaray Sinan Erdem’de oynamanın avantajı ve ellerinde birlikte oynamayı daha çok bilen kadroya sahip olmanın artılarıyla bir adım önde kuşkusuz. Ancak haftaiçi zorlu bir maç yaptılar Oldenburg ile ve ister istemez bunun yorgunluğu maça gelecektir. Koç Erdoğan belki bunu nispeten azaltmak için iyileşen Webster’ı sahaya sürebilir taze kan olarak. Bütün hafta boyunca bu maça hazırlanan Beşiktaş’ın fiziksel anlamda ve enerji olarak daha önde olduğu bir gerçek. McKissic ve Theodore liderliğinde bu kez McAdoo’yu da işin içine sokarak yorgun rakipleri karşısında kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum.

Türk Telekom – Fenerbahçe Beko : MS 1 (+9.5) – 1.55 (İddaa) & MS 1 (+9.5) – 1.63 (Bets10)

Türk Telekom yeni bir takım olmasının etkisiyle zaman zaman maç içlerinde de düşüşler yaşıyor ancak özellikle kendi sahalarında sahip oldukları bir kazanma alışkanlığı var geçen sezondan gelen. Karşılarında bu kadar kötü durumda olan, hazır olmayan bir Fenerbahçe’yi bulmuşkan ekstra iştahlanıp konsantre olacaklarını söyleyebiliriz ki rakiplerinin aksine haftaiçi maç yapmadıkları için mental ve fiziksel olarak bu maçta bir adım öndeler ev sahibi olmalarının yanı sıra. Koç Obradovic’in öğrencileri elbette Kızıl Yıldız mağlubiyetin ardından bir reaksiyon gösterecektir ama bunun kazanmaya ve üstelik formda Telekom karşısında çift haneli farklarla üstünlük kurmalarına yeteceğini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: 5.00
Avrupa Bahis Oranı: 7.08

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar saat 20:00’da OGM Ormanspor ile …