Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün EuroCup Kuponu 09.01.19

Günün EuroCup Kuponu 09.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 2.maç gününde birbirinden keyifli mücadeleler bizleri bekliyor. Ben de sizler için en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün Eurocup Kuponu. Herkese bol şanslar.

Zenit – Cedevita : ÜST (169.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (167.5) / 1.71 (Bets10)

Bir tarafta Mekel ile McIntyre diğer tarafta Cobbs ile Pullen olunca takımların karşılıklı olarak sürekli tempoyu forse edeceğini, açık alanı kullanmak isteyeceğini düşünmek kesinlikle yanlış olmaz. Zenit’in acil bir galibiyete ihtiyacı var ve evinde kendi bildiği yüksek tempo basketbolunu dikte etmeye çalışacaktır. Cedevita’nın da tempoya yatkınlığı ve savunmadaki zaaflarını düşünürsek bu maçta Zenit’i 90 ve Cedevita’nın 80 sayıyı geçeceğini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

Partizan – Alba Berlin : ÜST (161.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (159.5) / 1.67 (Bets10)

Partizan Renfroe ve Marinkovic ile yüksek skor potansiyeline sahip kısalarla oyunu evinde forse etmeye çalışan bir ekip. Alba Berlin’in de tempoyu zorlayacağı bu maçta onların da takım olarak skor potansiyelleri 80 sayılara çıkacaktır. Sözkonus Alba Berlin olunca zaten 80 sayının altında kaldıkları nadir maç izledik. Bana göre bu maçta 160 sayının altında çıkması büyük sürpriz olur. Keyifli ve bol skorlu bir maç bizi bekliyor.

Andorra – Unics Kazan : ÜST (158.5) / 1.70 (Bets10) & ÜST (158.5) / 1.74 (Bets10)

Andorra Albicy yönetiminde tempoyu sürekli forse eden ve açık alanda koşmayı seven oyunculardan kurulu bir takım. Özellikle evlerinde oynadıklarını bu özellikleri daha çok ön plana çıkıyor. Unics Kazan’ın da Henry ve McCollum liderliğinde bu tempoya uyum sağlayacağını, iki takımın da 85 sayılara ulaşacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı:Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 14.08.19

Çarşamba programında 2021 EuroBasket ön elemeleri kapsamında maçlar oynanacak. Ben de sizler için bu maçlar …