Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Günün Euroleague Kuponu 25.01.19

Günün Euroleague Kuponu 25.01.19

Turkish Airlines Euroleague 20.hafta mücadeleleri Cuma programı ile sona eriyor. Ben de sizler için oynanacak 4 maça istinaden seçtiğim en güvenilir tahminler ile Günün Euroleague Kuponu‘nu hazırladım. Herkese bol şanslar.

Khimki – Bayern Munich : ALT (155.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (157.5) / 1.73 (Bets10)

İki takım da savunma mesai harcamayı seven ve fiziksel oyundan kaçmayan, sert oyunculardan kurulu. Bunun yanında son haftalarda da kontrollü ve genelde düşük tempoda oynuyorlar. Bu kritik maçta da birbirlerini savunma konusunda test edeceklerini ve zaman zaman çok sertleşecek maçta kemik seslerinin Moskova semalarına kadar yükselebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

Darüşşafaka Tekfen – Kirolbet Baskonia : ML 2 / 1.30 (İddaa) & ML 2 / 1.35 (Bets10)

Darüşşafaka artık Euroleague sahnesinde havlu hattığını göstermişti. Her ne kadar zaman zaman VW Arena’da sürpriz yapabiliyor olsalar da karşılarında çok kaliteli, formda ve istekli bir rakip olacak bu maçta. Play-off yolunda artık minimum hata yapması gereken Final Four’un ev sahibi Baskonia’nın zayıf ve formsuz temsilcisimi karşısında deplasmanda da olsa favori olduğunu düşünüyorum.

Buducnost – Gran Canaria : ML 1 / 1.40 (İddaa) & ML 1 / 1.48 (Bets10)

Normal şartlarda denk güçlerin mücadelesi diyebilirdik ancak Karadağ temsilcisinin oynadığı agresif ve dirençli basketbol artı özellikle iç sahada aldıkları başarılı sonuçlar onları formsuz ve kırılgan Gran Canaria’dan net olarak bir adım, hatta bir kaç adım öne çıkarıyor. Son maçta bu sahada Real Madrid’i devirmiş olan Buducnotst’un zayıf rakibi karşısında da hata yapmayacağını ve kazanacağını düşünüyorum.

Barcelona – CSKA Moskova : ALT (163.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (165.5) / 1.69 (Bets10)

Barcelona bu sezon iç sahada önemli bir ritm yakalamış durumda ve Real Madrid gibi güçlü rakipleri de daha önce burada dize getirmişti. Bu başarılı sezonun temelinde sert ve agresif savunma yatıyor kesinlikle. Elbette CSKA çok zorlu bir rakip ve onları kendi ortalamaları olan 70 sayıda tutmak imkansız bence. Ama yine de son maçlardaki formsuz CSKA’nın sert Barcelona savunması karşısında en fazla 75-80 bareminde skor üretebileceğini tahmin ediyorum. İki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı olan bu maçta zaman zaman sertlik dozajının hayli artacağını göreceğiniz, tercihim alt seçeneğinden yana olacak.

İddaa Oranı: 5.26
Bets10 Oranı: 5.84

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarında son güne geldik. Almanya easyCredit BBL‘de final serisi …