Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 01.02.24

Günün İddaa Kuponu 01.02.24

NBA programında Perşembe gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Charlotte Hornets – Chicago Bulls : MS 2 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bulls hem kalite hem de tecrübe anlamında rakibinden birkaç adım önde. Ellerinde White, DeRozan, Vucevic üçlüsünden oluşan iyi bir iskelet var. Deplasmandaki son sınavlarında da Hornets’ın Batı’daki versiyonu diyebileceğimiz Portland engelini 8 sayı farkla geçmişlerdi, bu maçın bir nevi provasını yapmışlardı. Burada da deplasmanda olmalarına rağmen sorun yaşamayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons : MS 1 (-10.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Cavs, konferansın ilk 4 takımlarından biriyken Pistons ise son sıraların abonesi konumunda bir ekip. Evet son maçlarda biraz kıpırdandılar ama bunlar iç saha maçlarıydı ve genelde dişlerine göre rakipler, Hornets, Wizards vb takımlara karşısında alınan galibiyetlerdi. Son dönemin formda takımı Cavs’ın Mitchell, LeVert, Mobley gibi silahlarla işini şansa bırakmayacağını, zayıf rakibini net bir skorla, çift haneli farklarla geçeceklerini düşünüyorum. 

Washington Wizards – Los Angeles Clippers : MS 2 (-9.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-9.5) – 1.75 (intobet)

İki takım arasında net bir seviye farkı var. Clippers, Batı’nın zirve takipçilerinden birisi maç eksiği ile beraber. Son dönemde de Doğu ekiplerine karşı deplasman turnesinde gayet iyi sonuçlar almış, Raptors ve Boston’u çift haneli farklarla geçmeyi bilmişti. Wizards gibi kendi sikletlerinde olmayan zayıf rakip karşısında da deplasmanda olmalarına rağmen Kawhi ve Harden liderliğinde sorun yaşamadan çift haneli farkları bulabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 02.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Cumartesi günü saat 06:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem …