Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu 01.05.21

Günün İddaa Kuponu 01.05.21

Cumartesi programında İspanya Liga Endesa ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Obradoiro – Andorra : MS 1 (+5.5) – 1.35 (İddaa) & MS 1 (+4.5) – 1.50 (Bets10)

Andorra 12 galibiyete sahip ve düşme potası anlamında kafası rahat ki play-off yarışından da 3 adım geride kaldıkları için sezonun kalan maçları onlar adına formalite gibi geçecek diyebiliriz. Zaten çok fazla eksikleri var (Diagne, Gielo, Palsson, Dime, Llovet ve Sy) bir de Hannah’ın oynamama ihtimali var. Bu şartlar altında düşme hattından kurtulmak isteyen ve galibiyet için agresif oynayacak, son 2 iç saha maçını kazanmış ayrıca Robertson’a da kavuşmuş bir Obradoiro karşısında bence kazanmaları düşük ihtimal. Ama ben yine de ev sahibi lehine açılan handikapı da yanıma alarak işi sağlamlaştıracağım. 

Roanne – Orleans : MS 1 (+5.5) – 1.38 (İddaa) & MS 1 (+5.5) – 1.50 (Bets10)

İki takım da play-off yarışının içinde yer alıyorlar ve aynı galibiyet sayısına sahipler. Dolayısıyla kaybeden takım ciddi bir yara olacak. Özellikle Roanne’ın hali hazırda 2 maç fazlasının olması ve bu maçta ev sahibi konumunda olması onlar adına sonucu daha değerli bir mücadele haline getiriyor. Francisco ve Ho You Fat dışında son maçlarda Ibekwe, Artis ve Toure’yi de devreye sokmaya başladılar. Bu maçta çeşitliliği arttıracaklarını ve denk rakipleri karşısında son topa kadar oyunun içinde kalıp kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Le Mans – Pau Orthez : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.60 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 2.10 (Bets10)

Le Mans ligin en diri takımlarından biri ve özellikle tempoyu forse ederek hücumda sağladıkları verimlilik ve çeşitlilik rakiplerin işini çok zorlaştırıyor. Bu maçta da son dönemde ligin en vasat savunmalarından birini karşılarında bulmuşken affetmeyeceklerini, Kajami-Keane ve Bamforth liderliğinde galibiyete uzanırken 90 baremini aşabileceklerini düşünüyorum. Alternatif isteyenler toplam baremden de üst seçeneklerine bakabilirler. 

Unicaja Malaga – Joventut Badalona : Deplasman ÜST (83.5) – 1.52 (İddaa) & Deplasman ÜST (83.5) – 1.70 (Bets10)

Her ne kadar kağıt üstünde iki takım arasında net farklar olmasa da Badalona sezon boyunca gösterdiği performansı istikrarlı bir şekilde son haftaya taşıyarak rakibinden form grafiği anlamında bir adım önde olduğunu kanıtladı. Son 2 maçta da 90 ve 96 sayı üreterek Dimitrijevic ile Bassas’ın etkili oyunları sayesinde net galibiyetler aldılar. Bu amçta da Malaga’nın vasat savunması ile onları yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. Badalona’nın kazanırken 85 hatta 90 baremini aşabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.53
Bets10 Oranı: 8.03Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 07.05.21

Cuma programının ilk saatlerinde ING Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak karşılaşmalara …