Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 01.06.24

Günün İddaa Kuponu 01.06.24

Cumartesi programında Yunanistan Ligi, İspanya Liga Endesa, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Peristeri – Olympiakos : ALT (156.5) – 1.70 (İddaa) & ALT (156.5) – 1.87 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkından bahsetmeye gerek yok. Ancak Peristeri bu kez evinde olacak ve tamam mı devam mı parolasıyla ekstra motive olarak çıkacak sahaya. Bu nedenle de handikap bahisleri biraz kafa karıştırıyor. Diğer yandan onlar da aslında iyi bir savunma takımı ve bu stresli maçta hücumdan çok savunmaya güveneceklerini, bu kez Olympiakos’un sertliğine karşılık verereceklerini tahmin ediyorum. İlk maçta olduğu gibi 150-160 arasında bir skor üretilmesini bekliyorum. 

UCAM Murcia – Unicaja Malaga : MS 1 (+5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (+5.5) – 1.66 (intobet)

Koç Alsonso’nun öğrencileri Malaga’daki ilk 2 maçta önce 9 sayı sonra da tam 18 sayı farkla rakibi ezip geçmişlerdi. Dolayısıyla işin teknik-taktik tarafı dışında psikolojik olarak da net şekilde üstünlüğü ele almış durumdalar. Bu maçta ateşli taraftarlarının desteğini de arkalarında hissedecekler. Seriyi evlerinde bitirme şansı yakalamışken, tarihlerinde ilk kez oynayacakları final serisinin motivasyonu ile burada kazanmalarının ve seriyi süpürmelerinin sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

Fenerbahçe Beko – Beşiktaş Emlakjet : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.73 (intobet)

Elbette Fenerbahçe çok daha kaliteli ve derin bir rotasyona sahip. Bunun artılarını da ilk maçta gösterdiler. Final Four’dan gelmiş olmalarına rağmen bu anlamda da bir sorun yaşamadılar, koç Saras farklı isimleri devreye sokabildi. Şimdi yine evlerinde oynayacaklar ve yine Beşiktaş’ın savunma sertliğini düşürmek adına tempoyu sürekli dikte edeceklerdir. Bu bağlamda da ilk maçta olduğu hücum odaklı bir performans sergilemelerini, kazanırken 85 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.82
intobet Oranı: 5.37Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 12.06.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi final serisi 4. maçında Fenerbahçe Beko Çarşamba günü saat 20:30’da …