Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu – 01.09.19

Günün İddaa Kuponu – 01.09.19

Dünya Kupası‘nın 2.gününde bizleri 8 güzel maç bekliyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kanada – Avustralya : MS 2 / 1.30 (İddaa) & MS 2 / 1.36 (Bets10)

Kanada her ne kadar bir çok NBA yıldızından yoksun olsa da Joseph, Birch ve Pangos liderliğinde bu maçta kolay pes etmeyecektir. Litvanya da Avusturalya’dan biri yenemeden ilk 2 sırada yer alamazlar. Avusturalya da Litvanya maçına liderlik için çıkabilmek için bu maçı kazanmak zorunda ki kaybederlerse ilk 2 şansları bile tehlikeye girecek. Mills ve Ingles liderliğinde zorlansalar da 40 dakika sonunda galip gelen taraf olacaklarını düşünüyorum.

Türkiye – Japonya : ALT (165.5) / 1.40 (İddaa) & ALT (165.5) / 1.44 (Bets10)

Millilerimiz Doğuş liderliğinde kısalara baskı yaparak Japonya’nın tempo bulmasına izin vermeyecektir. Zaten takım savunmamız iyi seviyede, Hachimura’nın açık alandaki etkinliğini de bu şekilde azaltıp Japonları 75 sayılarda tutabileceğimizi düşünüyorum. Milli takımımızın kontrolü altında geçecek maçta savunmamızın ön planda olacağını düşünüyorum ki hücumda bizim de organize olmakta zorlandığımızı düşündüğümde iki takımın da 80 sayının altında kalabileceğini düşünüyorum.

Fransa – Almanya : MS 2 (+10.5) / 1.50 (İddaa) & MS 2 (+12.5) / 1.47 (Bets10)

Fransa bu grupta Almanya ile birlikte favori konumunda ve daha ilk maçtan rakibi ile liderlik maçına çıkacaklarını söyleyebiliriz. Schröder karşısında zaman zaman zorlanacaklarını ve Almanya’nın pota altında onlara aynı şekilde cevap verebileceklerini düşünüyorum. Sert geçmesini beklediğim maçta Almanya’nın kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse de handikap da kalabileceklerini düşünüyorum.

Çekya – ABD : ÜST (171.5) / 1.35 (İddaa) & ÜST (172.5) / 1.47 (Bets10)

Çekya Satoransky liderliğinde tempoyu seven ve çok koşan bir takım. Ancak bu tempo esnasında potalarında da kolay sayı yiyorlar ki Kore gibi vasat bir takımdan bile 89 sayı yemişlerdi. ABD karşısında zaten tempoyu düşürme şansları yok ve bu savunmaları ile 100 sayı göreceklerini söyleyebilirim potalarında. Ancak ilk maç olmasının da etkisiyle kolay pes etmeyeceklerini ve hiç olmaz sa 75 sayıya kadar üretimde bulunacaklarını düşünüyorum, bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 3.69
Bets10 Oranı: 4.23

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …