Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 02.09.23

Günün İddaa Kuponu 02.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası 17-32 klasman grubunun ikinci ve son gününde oynanacak kritik maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkse bol şanslar.

Finlandiya – Venezüela : MS 1 (-11.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.59 (intobet)

Finlandiya adına halen hedef maçlarda biri konumunda, kazanırlarsa gelecek yaz Olimpiyat elemelerinde yer alacaklar. Venezüela ise havlu attı ilk maçı kaybettiği, halen galibiyetleri yok. Bu nedenle de Markkanen ve arkadaşkarının coşkulu, agresif oyunları karşısında dirençlerinin çabuk kırılacağını düşünüyorum. Finlandiya’nın ilk maçta Yeşil Burun karşısında sergilediği tarifeyi görebiliriz, çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum. 

Yeni Zelanda – Mısır : ÜST (163.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.68 (intobet)

İki takım da kazanmak ve sıralamada yükselerek Olimpiyat elemelerine bilet kapmak istiyor. Bu nedenle taraf bahsi açısında zor ve riskli bir maç olabilir. Ancak iki takımın da özellikle son maçlarda artan tempo ve hücum potansiyelini düşününce bu maçta taraf bahsi yerine toplam baremden üste gitmek daha az riskli olacak gibi duruyor. Bir tarafta Te Rangi, Delany, Ili üçlüsü diğer tarafta Marei, Salah, Mahmoud üçlüsü varken karşılıklı olarak 80 bareminin altında kalmaları bence şaşırtıcı olur. 

Fildişi Sahilleri – Fransa : MS 2 (-16.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-16.5) – 1.57 (intobet)

Afrika’dan Paris biletini direkt kapacak tek takımın klasman grubunda belirleneceği gerçeği tüm Afrika takımları gibi Fildişi’nin de iştahını kabartmış durumda ama ilk maçlarını kaybetmiş olmaları tabi bu yarışta işlerini zora sokacak. Diğer yandan Fransa artık prestij maçlarına çıkıyor, taraftarlara kendilerini affettirmeye çalışıyorlar. Bu maçta da geniş kadroları ile agresif oynayacaki, takıma liderlik edecek birini bulacaklarını ve çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.28
intobet Oranı: 4.19Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 29.09.23

Cuma günü programının ikinci kısmında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara …