Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 03.07.19

Günün İddaa Kuponu 03.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası son 16 turunda birbirinden keyifli maçlar bizleri bekliyor olacak Çarşamba programında. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şans.

Yeni Zelanda – Mali : MS 2 (-4.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-4.5) / 1.82 (Bets10)

Her iki takım da turnuvanın dişli ve sert takımları arasında yer aldılar. Özellikle Mali’den bu performansı kimse beklemiyordu. Şimdi karşılarında denk bir rakip olacak eleme maçnda ve grup maçlarında olduğu gibi yine son topa kadar direneceklerini, kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. Bana göre de Yeni Zelanda karşısında favori konumundalar, düşük handikapı aşarak kazanmalarını bekliyorum.

Rusya – Çin : MS 1 (-31.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-31.5) / 1.83 (Bets10)

Rusya turnuvanın en komple ve en disiplinli takımlarından biri. Grup maçlarından sonra şimdi eleme maçına çıkacaklar ve burada da işi ciddi tutacaklarından eminim. Zayıf rakipleri Çin karşısında da grup maçlarında oldukları gibi acımasız olacaklarını ve handikapı aşarak rahat bir şekilde adlarını çeyrek finale yazdıracaklarını düşünüyorum.

Filipinler – Sırbistan : MS 2 (-23.5) / 1.79 (Bets10)

Filipinler bu turnuvanın vasat takımlarından biri ve pota altında da zayıflar. Sırbistan ise aksine Pecarski ve Petrusev ile pota altını domine eden bir takım. Tamam mı devam mı maçı olmasının da etkisiyle Sırplar’ın işi ciddiye alacağını ve kalite farkını net olarak ortaya koyarak handikapı aşıp kolay bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

Senegal – Kanada : ALT (146.5) / 1.87 (Bets10)

Senegal hücumdaki sınırlı potansiyelini sert ve fiziksel oynayarak kapatmaya çalışan bir takım. Bu nedenle de genelde maçları düşük tempolu ve kısır geçiyor skor açısında. Kanada karşısında da benzer oyun tarzıyla direnmeye çalışacaklarını ve bu sayede Kanada’yı 75-80 arasında tutacaklarını, ancak kendilerinin de 65 sayıyı geçemeyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 11.15Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası‘nda son gün heyecanı geldi çattı artık. Hem klasman maçları hem de …