Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 03.11.23

Günün İddaa Kuponu 03.11.23

NBA programında Cuma gecesi oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons : MS 1 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.76 (intobet)

İki takım arasında seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar Pelicans Williamson’dan yoksun olsa da ve Ingram’ın da oynamama ihtimali bulunsa da McCollum ve Valanciunas gibi iki tecrübeli silah liderliğinde evinde hata yapmayacaktır. Üst üste 2 maçını kaybeden formsuz Pistons’ın bu deplasmanda fazla direnemeyeceğini, düşük handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum.

Utah Jazz – Orlando Magic : MS 1 (+3.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (+3.5) – 1.78 (intobet)

Jazz kağıt üstünde rakibine göre daha iyi bir takım. Ellerinde Sexton, Markkanen, Clarkson, Collins gibi önemli silahlar var ve evlerinde de gayet iyi işler çıkarıyorlar son dönemde. Aksine Magic ise buraya üst üste 2 deplasman maçını kaybetmiş bir şekilde, moralsiz geliyor. Jazz’ın evinde kazanması bana göre beklenen sonuç ancak madem lehlerine handikap açılmış, onu da yanımıza alarak riski biraz daha azaltalım diyorum. 

Phoenix Suns – San Antonio Spurs : MS 1 (-6.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.68 (intobet)

Her ne kadar iki takımın 2 gün önce yine buradaki karşılaşmasını misafir konumundaki Spurs sürpriz bir şekilde kazanmış olsa da bu kez Durant ve arkadaşlarının hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Booker dönse de dönmese de bu kez taraftarlarının önünde kalite farkını ortaya koymalarını ve rövanşı almak adına yüksek motivasyonla mücadele ederek net bir galibiyet almalarını, yani kazanırken handikapı da geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 5.26Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …