Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 04.03.24

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Toronto Raptors – Charlotte Hornets : MS 1 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.67 (intobet)

Gerek puan tablosuna baktığımızda gerekse kağıt üstünde kadro kalitelerine baktığımızda aslında iki takım arasında önemli farklar olmadığını söyleyebiliriz. Ama konu sahada oynanan basketbol kalitesini ve ev sahibi avantajına gelince ibre Raptors lehine kayıyor. Ayrıca Hornets’ın Curry, Ball, M. Williams gibi silahlarından  yoksun olması daha da güç kaybetmelerine neden olmuş durumda. Raptors’un rakibi böyle eksik yakalamışken hata yapmayacağını, Quickley, Barrett, Poeltl gibi silahlarla handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

Cleveland Cavaliers – New York Knicks : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.70 (intobet)

Cavs’da Mitchell ile LeVert oynasa da oynamasa da kadro kalitesi ve sahada oynanan basketbol anlamında Knicks’den daha üstün olduklarını düşünüyorum ki bir de ev sahibi avantajları var. Garland, Strus, Mobley, Allen gibi silahlarla özellikle pota altınad eksik Knicks’e karşı rahatlıkla üstünklük kuracaklarını düşünüyorum. Brunson döndüğü için misafir takım biraz daha iyi direnebilir ama düşük handikapı koruyabileceklerini sanmıyorum. 

San Antonio Spurs – Indiana Pacers : ÜST (239.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (239.5) – 1.65 (intobet)

Elbette Pacers, Haliburton, Nesmith, Siakam, Turner, Mathurin gibi silahlarla kağıt üstünde daha iyi bir takım. Ama deplasmanda olmalarının etkisiyle handikap ya da taraf bahsi konusunda bana güven vermiyorlar. Diğer yandan tempoyu ne kadar sevdiklerini ve hücumda ne kadar etkili olduklarını biliyoruz. Spurs’ün de son maçlarda Jones, Vassell, Sochan, Wembanyama gibi silahlarla yüksek skorlara çıktığını hatırladığımızda bu maçta da benzer bir senaryo beklemek yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: 3.07
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Portland Trail Blazers – Houston Rockets İddaa Tahmini 13.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Cumartesi günü saat 05:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. …