Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 04.06.21

Günün İddaa Kuponu 04.06.21

Perşembe programında sınırlı sayda maç var karşımızda. Ben de sizler için Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa‘da oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Bayern Munich – Ludwigsburg : MS 1 & ALT (161.5) – 2.03 (İddaa) ; MS 1 & ALT (162.5) – 2.35 (Bets10)

Bayern’in elinde kaliteli ve geniş bir rotasyon var artı son yıllarda bu tarz maçları çokça kez oynamış tecrübeli isimlere sahipler. Lucic, Zipser, Djedovic, Seeley gibi isimler tecrübe alanında farklarını net olarak gösteriyorlar. Son maçta Baldwin’in de kendine gelmesiyle beraber artık tamamlanmış, ritmlerini bulmuş durumdalar. Seriyi kendi sahalarında bitirme fırsatı ellerine geçmişken de tecrübeli oyuncuların liderliğinde hata yapmayacaklarını, kazanırken yine son 2 maçta olduğu savunma odaklı, kontrollü bir oyun ortaya koyacaklarını, Ludwigsburg’un açık alanı kullanmasına fazla izin vermeyeceklerini tahmin ediyorum. 

Valencia – TD Systems Baskonia : MS 1 – 1.41 (İddaa) & MS 1 – 1.60 (Bets10)

İki Euroleague takımının çetin kapışmasını izliyoruz, tam anlamıyla denk güçlerin çarpışması. Ancak Valencia’nın evinde ne kadar etkili olduğunu biliyoruz ve böyle bir tamam mı devam mı maçında da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. İkinci maçın aksine bu maçta Kalinic, Dubljevic, Tobey üçlüsünü daha fazla devreye sokacaklarını, yine zaman zaman Giedraitis, Polonara, Dragic gibi isimlerin onları zorlayacaklarını düşünsem de 40 dakika sonunda kazanan taraf olacaklarını ve adlarını yarı finale yazdırıp Real’in rakibi olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 2.86
Bets10 Oranı: 3.76Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.21

Cumartesi programında oynanacak olan milli takımlar Hazırlık Maçları kapsamında en güvendiğim tahminleri sizler için teçtim, …