Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 04.06.24

Günün İddaa Kuponu 04.06.24

Salı programında Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A, Polonya Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Niners Chemnitz – Alba Berlin : MS 2 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.66 (intobet)

Kağıt üstünde Alba’nın daha iyi bir kadroya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ama konu sahada oynanan basketbola, takım kimyasına ve istikrara gelince Chemnitz serinin ilk 3 maçından ikisinde üstünlüğünü göstermişti. Alba’nın tamam mı devam mı maçına çıkacak olması işin rengini değiştirecektir. Bu kez ellerindeki tecrübeli oyuncuların Brown, Thomas, Hermannsson, Thiemann’ın devreye girerek takımlarını galibiyete taşıyacaklarını, seriyi son maç için yine Berlin’e götüreceklerini düşünüyorum. 

AS Monaco – Paris Basketball : ÜST (162.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.62 (intobet)

İki takım son olarak tarafsız sahada, Leaders Cup’ın yarı finalinde karşılaşmışlardı ve Paris rakibini 93-98 ile dize getirmişti. Ligdeki son maçlarında ise Paris evinde rakibine dirense de 85-92 ile kaybetmişti. Gerek yarı final serilerinde oynadıkları basketbol, gerekse aralarındaki bu son maçların gösterdiği üzere bu maçta da yüksek tempo bekliyorum. Bir tarafta James, Okobo, Loyd, diğer tarafta Shorts, Hifi, Ward gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum. 

Slask Wroclaw – Spojnia Stargard : ÜST (160.5) – 1.71 (İddaa) & ÜST (160.5) – 1.87 (intobet)

İlk maçta da gördük ki iki takım arasında bir denklik mevcut. Zaten üçüncülük çok önemli değil, dolayısıyla koçlar da oyuncularını savunma tarafına konsantre etmekte zorlanıyorlar. İlk maçta 171 sayı izletmişlerdi bize ve bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Golebioeski, Nunez, Niziol, diğer tarafta Brown, Daniels, Stein gibi silahlar varken bu maçta da karşııklı olarak 80 baremini zorlanmadan geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.70
intobet Oranı: 5.03Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 10.06.24

Polonya Ligi final serisi 5. maçında Trefl Sopot Pazartesi günü saat 21:00’da Wilki Morskie Szczecin …