Güncel
Anasayfa / 2021 FIBA AfroBasket / Günün İddaa Kuponu 04.09.21

Günün İddaa Kuponu 04.09.21

Cumartesi programında 2021 FIBA Afrika Şampiyonası, Polonya Ligi ve İtalya Süper Kupa‘da oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Yeşilburun – Tunus : MS 2 – 1.27 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

Öncelikle boyalı alanda müthiş bir kapışma izleyeceğiz. Real Madrid’in yeni yıldızı Tavares ile eski yıldızı Mejri karşı karşıya gelecek. Ancak Tunus’un bu pozisyon dışında diğer alanlarda net olarak üstün olduğunu belirtmek lazım. Roll, Abada, Ben Romdhane gibi isimler hem kaliteleri hem de tecrübeleri ile Nunes ve Almeida gibi isimlere ağır gelecektır. Dolayısıyla Yeşilburun Tavares ile pota altında üstünlük kursa bile Tunus’un Roll liderliğinde bu maçtan galibiyet çıkararak adını finale yazdıracağını düşünüyorum.

Fildişi – Senegal : MS 2 – 1.42 (İddaa) & MS 2 – 1.55 (Bets10)

Fildişi kesinlikle kolay lokma değil. Sadece Costello değil Konate ve Fofana da tehlikeli oyuncular. Ancak Senegal’in elinde Badio ve Dieng gibi çok önemli iki yıldız var. Özellikle 22 yaşındaki Badio’nun turnuvada tam anlamıyla parladığını belirtmek gerekli. Elbette Angola karşısında olduğu gibi Fildişi karşısında da zaman zaman zorlanacaklardır ama maç sonunda Dieng’in tecrübe faktörünün de ağır basacağını ve Senegal’in finale adını yazdıran taraf olacağını tahmin ediyorum.

GTK Gliwice – Dabrowa Gornicza : MS 1 – 1.21 (İddaa) & MS 1 – 1.25 (Bets10)

Her iki takım da hazırlık dönemini iyi geçirdiler. Ancak kağıt üstündeki kadro kalitesi ve oynanan basketbol seviyesine baktığımızda GTK’nın daha iyi ve hazır bir takım olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ellerinde Hinds, Williams, Woods gibi önemli yabancılar var ki Ramstedt potansiyelli bir isim ve Wisniewski de formda. Bu maçta kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla henüz tam hazır görünmeyen Dabrowa karşısında kazanmalarını bekliyorum. 

Trento – Trieste : MS 1 – 1.53 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (Bets10)

Trento EuroCup için kurulmuş bir takım ve doğal olarak daha kaliteli daha geniş bir kadroya sahipler. Reggio Emillia karşısında üretimde zorlanmışlardı ama bu maçta Reynolds’ın yanına Bradford, Caroline ve Saunders’ın da ekleneceğini düşünüyorum, ayrıca yeni transferleri eski Galatasaraylı uzun Johnathan Williams’ın bu maçta da oynayacağını belirtelim. Trieste onlara zaman zaman zor anlar yaşatacaktır Banks, Sanders, Grazulis, Konata gibi silahlarla ama son sözü Trento’nun söyleyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.34
Bets10 Oranı: 4.58Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 26.09.21

Pazar programının son bölümünde İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A sahnesinde oynanacak …