Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu 04.10.20 (Karma)

Günün İddaa Kuponu 04.10.20 (Karma)

Pazar günü programının ikinci kısmında yer alan İtalya LegaBasket Serie A, FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 ve İspanya Liga Endesa maçları arasından sizler için en güvendiğim maçları arasından sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda karma Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sassari – Trieste : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.88 (Bets10)

İki takım da Süper Kupa ve sonrasında açılış haftasında gösterdikleri performansla özellikle hücumda etkili olacaklarının sinyallerini verdiler. Karşılıklı olarak yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve bu maçta da birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceklerini düşünüyorum. Ancak Sassari’nin özellikle pota altında Bilan ve Bendzius ile çok daha üretken bir takım olduğunu biliyoruz. Bu avantajlarını iyi kullanarak yarı sahada da bol skor üreteceklerini, evlerinde oymananın da avantajıyla beraber 90 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum.

Fortitudo Bologna – Varese : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Fortitudo hem Sacchetti gibi iyi bir koça hem de Banks ile Happ’ın başını çektiği değerli bir kadroya sahip. Serie A seviyesinde ilk 4 sırayı zorlayacaklarını söylemek yanlış olmaz. İlk hafta Roma deplasmanında soğuk bir duş aldılar ve bu maçta kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla reaksiyon göstermekte gecikmeyeceklerini düşünüyorum. Varese’nin ilk maçta evinde sergilediği performansı deplasmanda sahaya yansıtmasının cidden sürpriz olacağını öngörüyorum. Bu nedenle tercihimi kazanması gereken ve rakibinden her alanda bir adım önde olan Fortitudo galibiyetinden yana kullanacağım.

San Pablo Burgos – AEK : ÜST (160.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım da final gelirken yüksek verimlilikteki hücum performansları ve farklı isimlerden önemli seviyede skor katkısı alabilecek kalitede, çeşitlilikteki kadroları ile dikkat çektiler. Bu maçta da temponun yüksek olmasını bekliyorum. Bir tarafta Benite ile McFadden, diğer tarafta Rice ile Langford olunca bizlere bol skorlu, keyifli bir maç vaadettiklerini söylemek güç değil. Kazananı tahmin etmenin zor olacağı maçta, iki tarafın da kaliteli skorerleri ile 80 sayıları geçebileceğini düşündüğüm için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Real Betis – Valencia : Deplasman ÜST (81.5) – 1.48 (İddaa) & Deplasman ÜST (83.5) – 1.88 (Bets10)

Valencia deplasmanda olmasına rağmen maçın net olarak favorisi. Ev sahibinde Ouattara’nın da yokluğu onları bir kademe daha aşağı çekmiş durumda. Savunmada zorlandıkları için de şimdiye kadar maçların içinde kalamadıklarını gördük. Komple bir takım olan ve her isimden skor katkısı alabilen Yarasalar’ın bu deplasmanda kazanırken özellikle pota altında Dubljevic-Tobey ikilisini etkili kullanacaklarını ve 85 üstü sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.33
Bets10 Oranı: 9.13Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Bilbao – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Bilbao Salı saat 22:30’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. İddaa …