Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 05.07.19

Günün İddaa Kuponu 05.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası‘nda Cuma programında bizleri klasman ve çeyrek final maçları bekliyor. Ben de sizler için bu oynanacak 8 maç arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Litvanya – Sırbistan : MS 2 (-6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-6.5) / 1.82 (Bets10)

Litvanya her ne kadar Jokubaitis liderliğinde gelecek vaadeden bir takım olsa da Sırbistan kadar yetenekli ve kaliteli bir kadroya sahip değiller. İkiz kulelere karşı pota altında çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Formda Sırbistan pota altı silahlarını iyi kullanarak Litvanya’yı geçer, handikap da geçilebilecek makul bir seviyede zaten.

Avusturalya – Filipinler : MS 1 (-18.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-18.5) /1.82 (Bets10)

Avusturalya Froling liderliğinde pota altında etkili olan, disiplinli ve sert bir takım. Filipinler ise pota altında zorlanan ve boyalı alanı koruyacak oyuncusu sınırlı olan bir takım. Bu nedenle de tıpkı Sırbistan karşısında olduğu gibi Avusturalya karşısında da fazla varlık gösteremeyeceklerini ve handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum.

ABD – Rusya : ÜST (168.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (168.5) / 1.85 (Bets10)

ABD bu yaş gruplarının çok daha üstünde bir tempo seviyesinde oynayan ve rakiplerini bu tempoda skora boğan bir takım. Rusya’nın da onlara savunma ya da fiziksel anlamda karşılık verebileceğini düşünmüyorum. Tıpkı Litvanya gibi onlar da 80-85 sayı bulacaklardır ama ABD’yi 100 sayının altında tutabileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

Kanada – Fransa : MS 2 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-8.5) / 1.82 (Bets10)

Kanada her ne kadar dişli bir rakip olsa da formda ve güçlü Fransa karşısında fazla şansı olacağını düşünmüyorum. Atletizm açısından belki Fransa ile zaman zaman başa baş mücadele edebilirler ama Ayayi başta olmak üzere Fransa’nın yetenek seviyesine yetişmeleri çok zor. Farklı kazanılan Yunanistan maçının moraliyle Fransa’nın Kanada’yı çift haneli farklarla geçerek adını yarı finale yazdıracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 11.15Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 17.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda play-off heyecanı başlıyor ve bugün 8 maç izleyeceğiz. Ben de sizler …