Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 06.05.23

Günün İddaa Kuponu 06.05.23

Cumartesi programında İspanya Liga Endesa ve NBA sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Betis – Bilbao : MS 1 (-3.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde öyle net farklar olduğunu söylemek zor. Hatta Betis sezon içerisinde güçlendirdiği kadrosuyla ve ev sahibi avantajıyla bir adım önde. Ev sahibi avantajı kritik çünkü Bilbao deplasmanda 9 maçtır kazanamayan bir ekip! Düşme hattından kalıcı olarak uzaklaşmak isteyen Betis’in Perez, Gerun, Johnson, Pargo, Montero gibi silahlarla bu maçı da düşük farklarla da olsa kazanacağını ve çıkışını sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

Girona – Tenerife : MS 2 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Tenerife her ne kadar play-off biletini garantilemiş olsa da ana hedefleri olan 4. sıra yani play-off’a ev sahibi avantajıyla başlama konusunda Malaga ile kapışmaya devam ediyorlar. Bu nedenle de deplasmandaki bu maça yine yüksek motivasyonla çıkacaklarını tahmin ediyorum. İki tecrübeli yıldız Huertas ve Shermadini liderliğinde düşük farklarla da olsa kendi sikletlerinde olan rakibi geçeceklerini, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. 

Miami Heat – New York Knicks : ÜST (205.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (205.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında denklik olduğunu ilk 2 maçta gördük. Birbirlerini yenebileceklerini gösterdiler. Elbette şimdi Heat saha avantajına sahip ama  Butler ve Martin’in durumları net değil, bu nedenle de direkt olarak onların galibiyetine yönelmek riskli olabilir. Bunun yerine ilk 2 maçta olduğu gibi bizlere yine hücum odaklı bir basketbol izleteceklerini düşünerek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım, iki takımın da 100 baremini zorlanmadan geçeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.66Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.05.23

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazar günü saat 03:30’da Boston Celtics …