Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 07.08.20

Günün İddaa Kuponu 07.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cuma programı ile devam edecek. Ben de sizler için sabaha karşı oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers : ÜST (226.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (224.5) – 1.47 (Bets10)

İki takımın mevcut kadroları ve form grafikleri arasında ciddi farklar yok. Ortak noktaları yüksek tempoda oynamaları ve bol skor üretmeleri. Bir tarafta Leonard ile George, diğer tarafta Doncic ile Porzingis skor yükünü çeken isimler oldular. Bununla beraber iki ekibin de savunmada yumuşak kaldıklarını, pek konsantre olamadıklarını gördük. Bu maçta da bizlere çekişmeleri, bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum.

Denver Nuggets – Portland Trail Blazers : ÜST (227.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (225.5) – 1.47 (Bets10)

Batı’nın iki denk takımının kapımasını izleyeceğiz. Denver kısa rotasyonundaki eksikler nedeniyle zaman zaman sorunlar yaşasa da Jokic’in ritmini bulmasıyla hücumda 120 sayıları geçti son 2 maçında. Blazers da McCollum ve Lillard gibi iki etkili kısaya sahip ve rakibin bu alandaki eksiklerini en iyi şekilde cezalandırarak 110 baremini geçmekte sırun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Bu senaryoya dayanarak da tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Houston Rockets – Los Angeles Lakers : MS 1 – 1.42 (İddaa) & MS 1 – 1.64 (Bets10)

Normal şartlarda iki takım da tam kadro olsa Lakers’ın ufak bir farkla önde olacağını söyleyebilirdik. Aama Lebron’dan yoksun bir Lakers’ın Harden liderliğinde şiddetle galibiyete ihtiyacı olan ve fanusta formda bir görüntü veren Houston karşısında işinin zor olacağını düşünüyorum. Daha fazla galibiyete ihtiyacı olan Houston’ın Westbrook olmasa da Harden liderliğinde zaman zaman zorlansa da kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2.99
Bets10 Oranı: 3.54Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.20 (2)

Cumartesi programında hazırlık maçları ile beraber Litvanya Ligi maçları da oynanacak. Ben de sizler için …