Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 07.08.21

Günün İddaa Kuponu 07.08.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘nda final gününe geldik ve ben de sizler için hem final hem de üçüncülük maçına dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Fransa – ABD : MS 2 & ÜST (175.5) – 1.76 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (175.5) – 2.20 (Bets10)

Fransa bu maçta büyük olasılıkla keşke ABD’yi gruptaki maçta yenmeseydim diyecektir. ABD’nin Durant liderliğinde o mağlubiyetin rövanşını almak adına ekstra motive olacağını söyleyebiliriz ki zaten ucunda altın olduğu için gayet motive durumdalar. Bu ekstra konsantrasyon karşısında Fransa’nın işi çok zor olacak. Genelde 1 ve 5 numarasız oynayan, her pozisyonu değişerek savunan ABD karşısında hücumda zaman zaman bocakayacaklarını, 80-85 arasında kalacaklarını düşünüyorum. ABD ise Durant liderliğinde yine üretimde zorlanmayacaktır ve 100 sayıları denerler diye tahmin ediyorum. Kazanarak altın madalyaya ulaşmalarını beklediğim maçta aynı zamanda da yüksek skor çıkacağını öngörüyorum. 

Slovenya – Avustralya : ÜST (178.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (180.5) – 1.81 (Bets10)

Olimpiyatlar’ın ABD sonrası tartışmasız en iyi hücum eden iki takımının kapışmasını izleyeceğiz. İki takım da yüksek tempoda oynamayı çok seviyor. Bir tarafta Mills ve Exum, diğer tarafta Blazic ve Doncic her fırsatta tam sahada koşmayı seven guardlar. Elbette ucunda bir madalya var ama altın değil. Bu nedenle de oyuncuların üstündeki baskı daha az olacaktır, bunun da savunmada süngülerin biraz daha düşmesine nede olacağını tahmin ediyorum. İki takımın da birbirine tempo konusunda çanak tutacağını, bol skorlu, keyifli bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.62  
Bets10 Oranı: 3.98Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 15.09.21

Çarşamba programında oynanacak olan FIBA  Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …