Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 07.09.21

Günün İddaa Kuponu 07.09.21

Salı programında oynanacak olan İtalya Süper Kupa ve Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Treviso – Brescia : MS 1 – 1.41 (İddaa) & MS 1 – 1.55 (Bets10)

Her ne kadar iki takım kağıt üstünde denk gibi görünseler de son maçta bunun böyle olmadığını Treviso göstermiş, rakibini deplasmanda 78-84 ile geçmeyi bilmişti. Bu maçta da psikolojik üstünlüğün onlarda olacağını düşünüyorum ki zaten ilk maçta Akele liderliğinde bunu göstermişlerdi ki Sokolowski ile Dimsa gibi önemli silahlar suskun kalsalar da kazanmayı bilmeleri önemliydi. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajıyla galibiyeti elde edip üçte üç yaparak grup liderliğini garantileyeceklerini düşünüyorum. 

Valencia – Gran Canaria : MS 1 – 1.42 (Bets10)

Valencia halen tam kadro değil, bu maçta da Prepelic, Labeyrie, Dimitrijevic gibi önemli silahlarından yoksun olacak. Ama Tobey’nin dönüşüyle pota altında Dubljevic ve Rivero ile beraber fark yaratacaklarını düşünüyorum. Ayrıca Claver ve Sam Van Rossom gibi tecrübeli isimler de bu tarz maçlarda takımlarını bir adım öne geçiriyorlar. Granca’nın zaman zaman direnebileceğini ama 40 dakika sonunda boyalı alan üstünlüğü sayesinde Yarasalar’ın kazanacağını düşünüyorum. 

Panathinaikos – Zenit : MS 2 – 1.26 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde de hazırlık maçlarında oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Zenit geçen sezon yakaladığı başarıyı sürdürülebilir kılmak adına takımın iskeleti diyebileceğimiz Baron, Ponitka, Gudaitis, Poythress gibi isimleri elde tutup Hollins’in yerine Loyd, Pangos’un yerine Napier artı Frankamp, Thomas’ın yerine Kuzminskas ve Black’in yerine Mickey hamlerini yaparak totalde kadrosunu güçlendirdi. Panathinaikos ise geçen sezondan bu yana pek de ilerleme kaydemedi güç seviyesi anlamında. Ayrıca hiç hazır bir görüntü vermediler maçlarda şimdiye kadar. Bu maçta da formda Zenit’in OAKA’da olmasına rağmen hata yapmayacağını, kazanarak hazırlık dönemine namağlup devam edeceğini düşünüyorum. 

Reggio Emilia – Venezia : MS 2 – 1.38 (İddaa) & MS 2 – 1.50 (Bets10)

2 takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında ciddi farklar var. Venezia iskelet kadroyu da koruduğu için sadece tecrübe anlamında değil adaptasyon anlamında da rakibinden birkaç adım önde. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen net favori olduklarını düşünüyorum. Echodas, Brooks, Watt gibi isimlerle pota altında dominant bir performans sergileyeceklerini ve kazanarak Süper Kupa’da ikide iki ile yola devam edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.16Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 16.09.21

Perşembe programında Hazırlık Maçları ve FIBA Şampiyonlar Ligi kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …