Güncel
Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 07.09.23

Günün İddaa Kuponu 07.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda Perşembe programında 5-8 klasman maçları oynanacak. Ben de bu maçlara istinaden en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İtalya – Letonya : MS 2 (+3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir kalite ve seviye farkı olmadığını düşünüyorum ki Letonya’nın çok daha diri, formda ve moralli bir takım olduğunu da söyleyebiliriz rahatlıkla. Almanya’yı son ana kadar ciddi şekidle terletmişlerdi. İtalya ise onların aksine ABD karşısında erkenden direncini yitirmiş ve tam 37 sayı farkla dağılmıştı. Avrupa kıtasından Olimpiyat biletini kapan 2 takım yarı finale yükselen Sırbistan ile Almanya oldu, bu nedenle de bu maçın bir anlamı kalmadı. Gazozuna oynanacak maçta daha moralli olan  ve daha iyi basketbol oynayan Letonya’nın tarihinde ilk kez katıldığı turnuvayı 5. sırada bitirerek kendileri adına bir kez daha tarih yazmak isteyeceğini düşünüyorum. Motivasyonu daha iyi olan takım olarak kazanmaları sürpriz olmaz, bu nedenle de riski azaltmak adına lehleriene açılan handikapı yanıma alacağım. 

Litvanya – Slovenya : MS 1 & ÜST (174.5) – 2.22 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (174.5) – 2.62 (intobet)

Kağıt üstünde iki takım arasında farklar var elbette. Litvanya’nın rakibinin zayıf olduğu pota altında Valanciunas gibi dominant bir silahı varken, Doncic de bu maçta bir reaksiyon gösterebilir. Ancak daha geniş bir rotasyona sahip olan, farklı silahları bulunan Litvanya’nın tempolu bir basketbolla Slovenya’nın yumuşak savunması karşısında yine rahat skor üreteceğini düşünüyorum. İki takımın da Olimpiyat bileti şansları kalmadı, gelecek yaz elemelerde oynayacaklar. Dolayısıyla bu gazozuna maçta savunma konsantrasyonlarının düşük olması bekleniyor. Bu nedenle tercihim yüksek skor ile beraber Litvanya’nın etkili uzun rotasyonu eşliğinde kazanması yönünde olacak. 

İddaa Oranı: 3.26
intobet Oranı: 4.27Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …