Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 07.11.20 (BSL)

Günün İddaa Kuponu 07.11.20 (BSL)

ING Basketbol Süper Ligi 7. hafta programı Cumartesi maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Anadolu Efes : ÜST (163.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.72 (Bes10)

Fethiye özellikle kendi sahasında Neal liderliğinde yüksek tempoda oynayan ve Cook artı Abu ikilisi ile skor üretiminde sorun yaşamayan bir takım. Ama diğer taraftan savunmalarının da yumuşak olduğunu belirtelim. Yorgun ve Dunston, Pleiss, Sertaç, Larkin gibi önemli eksikleri bulunan Anadolu Efes karşısında da tempoyu forse edeceklerini ve skor üretiminde zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan Efes’in de Micic, Simon, Moerman üçlüsü ile tempoya karşılık verip yüksek skorlara çıkabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

OGM Ormanspor – Petkim Spor : ÜST (162.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.75 (Bets10)

Son haftalarda ritmlerini yakalamış olan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. İki takım adına da alt sıralardan uzak kalabilmek adına sezonun hedef maçlarından biri olacak, bu nedenle de galibiyet için ellerinden gelenin fazlasını sahaya koyacaklardır. Bu da temponun daha çok yükselmesini sağlayacaktır çünkü iki takım da skor üretiminde daha iyi durumdalar savunmaya nazaran. Holloway ve Ray’in takımlarını tempo konusunda teşvik edeceklerini, bizlere keyifli, çekişmeli ve bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Frutti Extra Bursaspor – Türk Telekom : MS 2 – 1.35 (İddaa) & MS 2 – 1.50 (Bets10)

İki takımın arasında hem kağıt üstünde hem de oynanan basketbol kalitesi anlamında ciddi farklar var. Telekom neredeyse her pozisyonunda rakibinden daha iyi bir rotasyona sahip ki özellikle Wiltjer-Eric ikilisi ile boyalı alanda net bir üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan Dekker’ın eşleşmesinde de Bursa’nın çok zorlanacağını, Telekom’nu deplasmandaki galibiyet serisini 3 maça çıkarabilme yolunda ciddi bir avantaja sahip olduğunu düşünüyorum formsuz Bursa karşısında.

İddaa Oranı: 3.18
Bets10 Oranı: 4.52Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 18:00’da OGM Ormanspor ile …