Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 07.11.23

Günün İddaa Kuponu 07.11.23

NBA programında Salı gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Detroit Pistons – Golden State Warriors : Deplasman ÜST (113.5) – 1.48 (İddaa) & Deplasman ÜST (115.5) – 1.90 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var. Warriors her ne kadar son maçta konuk olduğu bir diğer Doğu ekibi Cavs’a kaybetse de bunun bir iş kazası olduğunu söylemek lazım ki Cavs, Pistons’un aksine konferansının iddialı play-off takımlarından birisi. Curry ve arkadaşlarının zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve deplasmanda üst üste ikinci yenilgilerini almayacaklarını düşünüyorum. Bu kez Thompson ile Wiggins’in de daha fazla devreye girerek hücum beklediğimiz standartlara çıkaracaklarını, kazanırken 115 sayıları zorlanmadan göreceklerini tahmin ediyorum. 

Indiana Pacers – San Antonio Spurs : ÜST (235.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (235.5) – 1.76 (intobet)

İki takımın da hedefi play-in hatta play-off hedefini zorlamak olacak bu sezon. Elbette ellerindeki genç kadrolarla işleri zor olacak sezon ilerleyip play-off yarışı kızıştıkça ama ne olursa olsun lige renk katacakları bir gerçek. Sergiledikleri tempolu ve hücum odaklı basketbolla bu maçta da bzie keyifli bir mücadele izleteceklerini, birbirlerini savunmada fazla zorlanmadan karşılıklı olarak 115 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Philadelphia 76ers – Washington Wizards : MS 1 (-8.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.60 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Sixers, konferansın şampiyonluk adaylarından biri iken Wizards ise son 2 sıraya aday ekiplerden birisi. Embiid liderliğinde evindeki maçta Sixers’ın sürprize izin vermeyeceğini ve 4 maçlık serisini sürdüreceğini düşünüyorum. Son maçlarda direnç seviyesi de düşük olan Wizards’ın bu zorlu deplasmanda ayakta kalabileceğini yani kaybederken handikapı koruyabileceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 5.35Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …