Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu 08.05.21

Günün İddaa Kuponu 08.05.21

Cumartesi programında Fransa Jeep Elite Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Limoges – Chalon Saone : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.40 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.72 (Bets10)

Limoges her ne kadar bu sezon beklentileri karşılayamamış olsa da son haftalarda iyi durumda olduklarını ve ritm bulduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son maçlarda özellikle Lampe ve Scrubb’un ağırlıklarını koymaları ile beraber hücumda daha verimli, daha etkili bir takım izliyoruz ki Carboclo ve Lang de iyi durumdalar. 4 Mayıs’ta deplasmanda karşılaştıkları ve uzatmada 96 sayı atarak yendikleri rakipleri karşısında bu maçta da üretkenlikte sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 80 baremini de rahat geçeceklerini tahmin ediyorum. 

UCAM Murcia – Unicaja Malaga : MS 2 – 1.52 (İddaa) & MS 2 – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Ancak son haftalardaki performansları artı Malaga’nın elindeki tecrübeli kadro bu tarz kritik maçlarda bir adım öne taşıyor onları. Ayrıca genç guard Brizuela çok formda ve takımı hem iyi organize ediyor hem de skor üretiminde takımın lideri. Ayrıca Fernandez de eski günlerine dönüş sinyalleri veriyor. Bu maçta da iki guardın liderliğinde deplasmanda da olsalar kazanacaklarını ve play-off yarışından kopmayacaklarını düşünüyorum. 

Orleans – Metropolitan Levallois : ÜST (161.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar var elbette, Levallois rakibinden bir adım önde. Formda silahları Michineau ve Chikoko ile hem dışarıdan hem de içeriden skor üretimi konusunda sorun yaşamıyorlar. Karşılarında da Moneke gibi tempolu birm guarda sahip olan, açık alanda etkili olan ve bol skor üretebilen bir rakip var. İki takımın da tempo konusunda birbirlerine fırsat tanıyacaklarını, bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.19
Bets10 Oranı: 5.12Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 15.06.21

Salı programında Fransa Jeep Elite Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair …