Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 08.09.23

Günün İddaa Kuponu 08.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda yarı final heyecanı Cuma programıyla başlıyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sırbistan – Kanada : MS 2 & ÜST (176.5) – 2.39 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (176.5) – 2.90 (intobet)

İki takım da tam sahada koşmayı seviyorlar. Sırplar savunma odaklı hızlı hücum sayılarında turnuvanın en etkili takımlarından birisi konumunda. Kanada’da da neredeysem her hücumu geçiş hücumu gibi oynuyor, çok top kullanıyorlar ve yüksek yüzdeye sahipler. Dolayısıyla 2 takımın da ister istemez tempoyu sürekli forse edeceğini, bu nedenle de Sırplar’ın savunmada etkiyi yitireceğini düşünüyorum. Kanada’nın bir adım önde olduğunu ve Gilgeous-Alexander farkı ile kazanırken bizlere yine keyifli ve bol skorlu bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

ABD – Almanya : MS 1 & ÜST (178.5) – 1.83 (İddaa) & MS 1 & ÜST (178.5) – 2.18 (intobet)

İki takım turnuva öncesinde hazırlık maçında karşılaşmış, ABD zaman zaman zorlansa da 99-91’lik skorla kazanmayı bilmişti. Açıkçası bu maçta da benzer bir senaryo bekliyorum. Almanya savunmasının ABD’yi yavaşlatabileceğini düşünmüyorum ama Schröder, F.Wagner, Lo liderliğinde onlar da hücumda etkili olarak, yani atarak direnebilirler ve maçın içinde kalabilirler. Edwards ve arkadaşlarının kazanıp finale çıkacağını, bunu yaparken de bizlere yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izlettireceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 4,37
intobet Oranı: 6,32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 29.09.23

Cuma günü programının ikinci kısmında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara …