Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu 08.10.19

Günün İddaa Kuponu 08.10.19

Salı programında 7DAYS EuroCup maçları bizlerle olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Darüşşafaka Tekfen – Nanterre : MS 2 (+7.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.67 (Bets10)

Daçka Browne’un takıma yeni katılması ve Lamb, Hamilton, Colson gibi bu seviyelerde tecrübe seviyesi düşük yabancıların da takımda yer almasıyla henüz istikrarı, sürekililiği sağlayabilmiş değil. Nanterre ise Moore, Chery, Butterfield gibi önemli kısların yanı sıra eski Bandırmalı Oliver ve Senegalli yıldız adayı uzun Ndoye ile birlikte pota altında da güçlü bir ekip. Deplasmanda henüz kazanamamış olsalar da kolay pes etmeyeceklerini hep gösterdiler. Henüz hazır olmayan ve kırılgan bir yapısı olan Daçka karşısında da direneceklerini ve kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Partizan – Tofaş : MS 1 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.66 (Bets10)

Partizan Belgrad’da harika bir taraftar desteğine sahip. Onları deplasmanda yenmek gerçekten çok zor ki bu sezon koç Trinchieri gibi çok değerli bir koçları ve kaliteli bir kadroları da var. Sezona da formda bir giriş yaptılar. Tofaş’ın Mejia’dan yoksun olduğunu ve henüz yapılanma içinde olduğunu düşünürsek formda bir Partizan karşısında hem de deplasmanda direnmelerinin zor olacağını düşünüyorum ki bu onların yeni sezondaki ilk önemli deplasman maçı olacak. Partizan’ın handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum.

Joventut Badalona – Brescia : MS 2 (+6.5) – 1.35 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.45 (Bets10)

Badalona Prepelic liderliğinde evindeki bu maçta favori gibi görünse de Morgan ve Dawson’ın yokluğunda skor potansiyelleri düşük durumda ve halen bir maç kazanamamış olmaları özgüvenlerinin ciddi şekilde düşmesine neden oldu. Milano ve Kazan gibi güçlü rakipleri yendikten sonra Brindisi’ye kaybederek rüyadan uyanan Brescia’nın ise denk rakibi karşısında işi ciddiye alacağını ve bu kez Lansdowne’u da devreye sokarak direneceklerini düşünüyorum. İtalyan ekibi kaybetse de handikapta kalacaktır.

İddaa Oranı: 2.94
Avrupa Bahis Oranı: 4.01

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …