Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 09.07.21

Günün İddaa Kuponu 09.07.21

2021 FIBA U19 Dünya Kupası kapsamında oynanacak çeyrek final maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Litvanya U19 – Fransa U19 : ALT (148.5) – 1.46 (İddaa) & ALT (146.5) – 1.81 (Bets10)

İki takım arasında ciddi farklar olduğunu söylemek yanlış olur. Bununla birlikte Fransa’nın daha kaliteli ve derin bir rotasyonu olduğunu, atletik özellikleri sayesinde rakibe genelde üstünlük kurduklarını biliyoruz. Bu maçta da savunma odaklı bir oyun ortaya koyacaklardır ki Litvanya’nın da amacı garanti ve gerekirse rölantide oynayıp kazanmak için yeterli seviyelere çıkmak olacaktır. Çünkü onlar tempoyu çok forse ederlerse bunun Fransa’ya yarıyacağını biliyorlar. Rakibin atletik isimlerini devreye sokmamak için mümkün olduğu kadar oyunu yarı sahada tutmaya çalışacaklardır. Bu nedenle temponun genelde düşük olacağını, sert savunmaların ön plana çıkacağını öngörerek  tecihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

Senegal U19 – ABD U19 : MS 2 (-29.5) – 1.43 (İddaa) & MS 2 (-31.5) – 1.73 (Bets10)

Turnuva boyunca her maçta olduğu gibi bu maçta da ABD maçın net favorisi. Önemli olan ne kadar farkla kazanacakları. Sn 16 maçında Kore karşısında ne kadar istekli ve agresif bir oyun oynadıklarını gördük, tam 72 sayı farkla kazanmışlardı. Bu maçta da onlara göre vasat bir kadrosu olan Senegal’in fazla direnemeyeceğini, maçın bir noktada ciddi anlamda kopacağını, bu nedenle de farkın 30’lara çıkabileceğini düşünüyorum. Kore maçındaki kadar büyük bir fark olmasa da ABD’nin yine de handikapı geçmesini bekliyorum. Alternatif olarak da Senegal için açılan limitten alt seçeneğine yönelebilirsiniz. 

Sırbistan U19 – Arjantin U19 : ALT (150.5) – 1.46 (İddaa) & ALT (148.5) – 1.79 (Bets10)

İki takım da önemli rakipleri geçtiler grup maçlarında ve iki ekip için de erken karşılaştıklarını söyleyebiliriz, bu maçın yarı finalde oynanması gerekiyordu aslında. Bir tarafta Jovic diğer tarafta Corbalan keyifli bir maç olacak kuşkusuz. İki takımın da ne kadar iyi savunma yapabildiğini, bu tarz maçlarda kontrollü oynamayı tercih ettiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu tamam mı devam mı maçında da savunmadan ödün vermeyeceklerini, bizlere sert ve düşük skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Arjantin lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 5.61Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 24.07.21

FIBA U20 European Challengers turnuvası Cumartesi programının ikinci bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …