Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 09.09.20

Günün İddaa Kuponu 09.09.20

Yeni sezon hazırlık kapsamındaki turnuvalar ve maçlar Çarşamba programında devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Fenerbahçe Beko – Pınar Karşıyaka : ALT (154.5) – 1.71 (Bets10)

Kağıt üstünde baktığımızda elbette Fenerbahçe geniş ve kaliteli rotasyonu ile Karşıyaka’dan bir adım önde. Karşıyaka da birbirini çok iyi tanıyan, sistemi oturmuş, hazır bir takım. İki takımın da son maçlarına baktığımızda savunmaya önem verdiklerini ve gerekmedikçe tempoyu forse etmediklerini gördük. Bu maçta da farklı bir durum olmayacağını ve sertlik seviyelerinin zaman zaman Euroleague standartlarına çıkabileceği düşük skorlu, çekişmeli bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum.

Cedevita Olimpija – Bayern Munich : MS 2 – 1.65 (Bets10)

Bayern, maç için Slovenya’ya yolculuk etti, yani deplasmanda oynayacak. Ancak ellerinde çok tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadro var ve Lucic, Dedovic, Zipser, Radosevic gibi isimler zaten birbirlerini iyi tanıyorlar, adaptasyon sorunu çekmeyeceklerdir. Onların liderliğinde Cedevita karşısında zaman zaman zorlansalar da kazanarak hazırlık dönemine iyi bir giriş yapacaklarını, koç Trinchieri’nin farkını göstereceğini tahmin ediyorum.

Orleans – Metropolitan Levallois : MS 2 – 1.71 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu düşünüyorum. Levallois her ne kadar Asvel karşısında henüz adaptasyon sürecini tamamlamamış ve hazır olmayan bir görüntü verse de sahip oldukları tecrübeli isimlerle bu maçta Orleans karşısında zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Cholet karşısında da zaman zaman direnen ama kaybeden Orleans’ın bu maçta da sürpriz yapabileceğini öngörmüyorum.

Türk Telekom – Kızıl Yıldız : MS 2 – 1.93 (Bets10)

Kızıl Yıldız bir Euroleague takımı ve özellikle guard artı forvet rotasyonunda bunu net olarak hissettireceklerdir Telekom karşısında. 5 numarada biraz sorunları var ama Kuzmic de sağlıklı bir görüntü verdi ilk hazırlık maçlarında ve Eric’in karşısında durmakta sorun yaşamayacaktır tecrübeli uzun. Telekom her ne kadar Ennis, Dekker, Wiltjer üçlüsü ile Kızıl Yıldız’ı zorlayacak olsa da maçın sonunda Loyd, Walden, Hall gibi etkili kısalara sahip olan Kızıl Yıldız’ın galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 9.31Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Anadolu Efes – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 20.09.20

TÜBAD Turnuvası üçüncülük maçında Anadolu Efes Pazar günü saat 18:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. …