Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 09.09.21

Günün İddaa Kuponu 09.09.21

Perşembe günü oynanacak Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Petkim Spor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : MS 1 – 1.55 (Bets10)

Petkim ilk hazırlık maçına çıkacak ve elbette bu bir dezavantaj. Ama diğer taraftan oyuncuların kendilerini koça göstermek için de önlerindeki ilk fırsat olması konsantrasyon seviyelerinin yüksek olacağını da ortaya koyuyor bence. Merkezefendi, Smith, Lomazs, Sestina üçlüsüyle bu sezon sürprizlere imza atabilecek bir takım ve bana göre düşenler arasında olmayacaklar. Ancak Petkim play-off için kurulmuş bir takım ve ellerinde daha tecrübeli bir yabancı rotayonu var. Browne ve Planinic liderliğinde evlerindeki bu maçı kazanabileceklerini düşünüyorum. 

Büyükçekmece – Galatasaray NEF : Oranı: MS 2 – 1.32 (Bets10)

Gerek kağıt üstünde gerekse hazırlık maçlarında şuana kadar sergiledikleri performans açısından Galaatasaray rakibinden bir adım önde. Evet halen Trimble ve Ege’dan faydalanamıyorlar ama Purcell, Bost, Blackshear üçlüsü şuana kadar net olarak fark yarattı, kalitelerini ortaya koydular. Büyükçekmece Crawford liderliğinde onları zaman zaman kendi sahasında oynamanın avantajıyla zorlayabilir ama Galatasaray’ın geniş rotasyonuyla galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. 

Gaziantep – Beşiktaş Icrypex : MS 1 – 1.40 (Bets10)

Hazırlık dönemini iyi geçiren iki formda BSL takımının kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Gaziantep’in yabancı rotasyonu Beşiktaş’dan bir kademe yukarıda. Özellikle Gulley ve Doyle ikilisi beklentilerin de üstünde işlere imza attılar şuana kadar. Diğer taraftan Beşiktaş da kaliteli yerli rotasyonu ve yüksek enerjisi ile Gaziantep’i zorlayacaktır. Ben koç Açık’ın öğrencilerinin bir kez daha kazanarak yollarına kayıpsız devam edeceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak da yine Gaziantep savunmasına dikkat çekerek 150 civarındaki baremlerden alt seçeneğini öneriyorum. 

Anadolu Efes – Tofaş : MS 1 – 1.35 (Bets10)

Lacivert beyazlılar koç Ataman yönetiminde yine Larkin-Micic ikilisi liderliğinde tartışmasız hem Euroleague hem de BSL’nin en güçlü şampiyonluk favorileri arasında yer alıyorlar. Ayrıca yeni transfer Petrusev ile tecrübeli isimler Simon ve Pleiss’ın da hazırlık maçlarındaki form grafiği koç Ataman’ı ekstra sevindirmiş durumda. Evet Tofaş kaliteli ve dişli bir takım ancak Efes kalibresinde değil ve bu maçta koç Ataman’ın işi daha sıkı tutacağını, farklı Milano galibiyeti sonrası oyuncularından bir reaksiyon isteyeceğini düşünüyorum. Efes’in Gloria Cup’a galibiyetle başlamasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.87Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gaziantep – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası mücadelesinde Gaziantep Cuma saat 19:00’da Galatasaray NEF …