Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 09.09.23

Günün İddaa Kuponu 09.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda artık sona yaklaştık. Ben de sizin için Cumartesi günü oynanacak klasman maçlarına istinaden en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İtalya – Slovenya : MS 2 – 1.42 (İddaa) & MS 2 – 1.69 (intobet)

İki takım da zaten gelecek yaz Olimpiyat elemelerinde yer alacaklar, başka hedefleri kalmadı ve dolayısıyla tam olarak gazozuna bir maç olacak. İtalya’da son maçta olduğu gibi Fontecchio’nun yine oynayıp oynamayacağı önemli olacak, benzer şekilde zayıf bir ihtimal de olsa Doncic’in oynamama durumunu takip etmek lazım. Ama her koşulda son maçta Litvanya karşısında geç de olsa toparlanan ve iyi görüntü veren Slovenya’nın buralarda olması sürpriz olan, bana göre sıradan bir basketbol oynayan İtalya karşısında kazanarak turnuvaya veda edeceğini düşünüyorum. 

Letonya – Litvanya : MS 2 & ÜST (173.5) – 2.15 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (173.5) – 2.66 (intobet)

İki Baltık temsilcisinin kapışmasını izleyeceğiz. İki takım da gelecek yaz Olimpiyat elemelerinde boy gösterecek. Dolayısıyla bu maç aslında tamamen formalite icabı ama aynı kıtanın, aynı bölgenin iki ülkesinin arasındaki rekabeti biliyoruz. Yani tamamen gazozuna bir maç demek yanlış olur. Litvanya’nın daha tecrübeli ve daha kaliteli bir kadrosu var. Tempoyu seven Letonya’yı de Slovenya’ya yaptıkları gibi atarak cezalandıracaklarını, kazanırken bize bir kez daha yüksek skorlu, keyifli bir mücadele vaadettiklerini söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: 3.05
intobet Oranı: 4.50Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …