Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (1) 01.02.20

Günün İddaa Kuponu (1) 01.02.20

Avrupa’da yerel liglerde Cumartesi günü yoğun bir program var. Ben de sizler için günün ilk bölümünde oynanacak maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda ilk Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Promitheas – Limnou : ALT (146.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (145.5) – 1.88 (Bets10)

Promitheas son haftalarda savunmada işleri epey abarttı. Özellikle son 2 maçta Venezia gibi önemli bir rakip karşısındaki performansları alkışları fazlasıyla haketti. Karşılarında da Yunanistan Ligi’nin en iyi savunma yapan takımı Limnou olacak bu maçta. Yani tam anlamıyla savunmaların çarpışmasını izleyeceğiz. Zaman zaman kemik seslerinin duyulacağı, düşük tempolu, sert ve kısır bir maç bekliyorum. İki takımın da 70 sayının altında kalması bile beni şaşırtmaz.

Obradoiro – Manresa : ALT (163.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (165.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda olduğu gibi pek fark yok. Sınırlı kadrolara sahipler ancak Obradoiro hem ev sahibi hem de rakibi gibi haftaiçi Avrupa sahnesinde mücadele etmedi. Bu nedenle daha diri daha hazır durumdalar. İki takımın da son maçlarda hücumda yaşadıklarını problemleri, buna karşın biraz olsun savunmaları toparladıklarını düşünürsek play-off yarışındaki bu kritik mücadelede birbirlerine kolay sayı şansı vermemek, tempoyu kontrol altında tutmak için ekstra çabalayacaklarını düşünüyorum. Kazananın 85, kaybedenin de 80 sayıyı geçmesini beklemiyorum, bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

Chalon Saone – Le Mans : ÜST (163.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım da son haftalarda tempoyu yükseltti ve hücumda ritmlerini buldular. Bir tarafta Armand ve Johnson, diğer tarafta Taylor ve Eito tempoyu forse etmeyi seven, açık alanda etkili isimler. Bu maçta da birbirlerini tempo konusunda tetikleyip, destekleyeceklerini, son haftalarda yumuşayan savunmalara karşı üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. İki takımın da 80 baremini aşmaları beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: 3.37
Bets10 Oranı: 3.95Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 23.09.20

Çarşamba programında yoğun bir maç trafiği var. Ben de sizler için FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri, …